MiG-29 Fulcrum

2135

MiG-29 Fulcrum

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113954

Batajnica

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2005
  • Poruke: 684

Eh kada bi neko iz 101-ve snimao i objavio snimke sa jutrosnjih naleta iznad Sjenice kada je cela kotlina pod maglom a samo vrhovi brda strce kao ostrva u moru bio bi velicanstven snimak. Migove cu videti verovatno tek posle 10 a mozda i kasnije, kada nestane magle.



offline
  • Pridružio: 04 Jul 2007
  • Poruke: 126

Idemooo Nis, posle ko zna koliko godina na stajanci

online
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13026
  • Gde živiš: Srbija

Iznad Nis






FB

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2011
  • Poruke: 901
  • Gde živiš: Bratislava

Napisano: 23 Jul 2020 23:46

Bio sam u Nišu, subota, nedelja, ponedeljak i utorak...
Čini mi se u utorak dva letjela, bilo malo i Dog fajta.
Snimao nešto telefonom sa balkona iz Duvaništa, zvuk ima ali se avioni ne vide.
Uglavnom, kad sam vidio "dvorepe", srce umalo diskoči...
😁

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2005
  • Poruke: 684

Da li iz Nis ili sa Batajnice ne znam ali je para u svakom naletu, prethodnih dana, po pet-sest puta simulirala napade po ciljevima na zemlji na poligonu Pester i odlazili su u pravcu Nisa.

offline
  • Elektroteh. automatike
  • Pridružio: 28 Dec 2011
  • Poruke: 695
  • Gde živiš: Novi Sad

тема има 2800+ страна па ако је било не замерите

[url=ZOKA (@200_zoka) Tweeted: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ВС миг-29 пратња румунских (португалских) ф16[/url]

online
  • Pridružio: 13 Jun 2007
  • Poruke: 2605
  • Gde živiš: South of Heaven

Nije bio,svaka čast za snimak. Mislio sam da ih je para presrela,ovde je,ako ne grešim,samo jedna '29-ka...

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33457

offline
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8225

ILGromovnik ::Nije bio,svaka čast za snimak. Mislio sam da ih je para presrela,ovde je,ako ne grešim,samo jedna '29-ka...
Snimljeno iz druge.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1594 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 9 sakrivenih i 1515 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alternator, Apok, ArchaBasha, Asparagus, Asteker, Avalon015, Ba4e, BaneM75, Betty25, bojank, bojcistv, bokicacar, BORUTUS, boskelazo, cavatina, Cicumile, desmeki, Dimitrise93, djonsule, drale12, DrMrPr, Dzoni70, goxin, Hans Gajger, ILGromovnik, Insan, JOntra, Kajzer Soze, Kriglord, kunktator, Lance Guest, Lep1na, Lucky 6, M74AB3, mackenzie, MagicniHerpes, Markan90, Marko Marković, marko308, miki69, Mikoyan98, Mile14, MiloradKomadic, milos.cbr, MK10, mladen.zovko, monomah, nebkv, Nepopravljivi, nevjerna beba, nikolabb, nuke92, Petjan, raster12, royst33, Sami_1ali, shadower78, Srki98, Srle993, suton, Vlad000, Vlada78, W123, x011, Zastava, zokizemun, Zrcalo, |_MeD_|, 800077