MiG-29 Fulcrum

2144

MiG-29 Fulcrum

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

Обзиром да је Србија увела санкције Лукашенку и да је кукавички одустала од Словенског Братства питање је да ли уопште треба да се надамо испоруци преосталих МиГ-29. Не верујем да ће Лукашенко толерисати овакво вероломство.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

Санкције уводи ЕУ.А то је блокирао Кипар.А неки би изгледа наставили да једу гуме.
**МИЛО-ВАН
Апсолутно није немогуће да понестане вођених средстава,Мада још једном подвлачим да је нова Муња*,просто изванредна!



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113828

Belorusi..ovih dana

Citat:ВВС Беларуси
Барановичи, 15 сентября 2020

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

Vežba se takođe sa F-16.



Akcija sa F/A-18.

offline
  • Van 
  • Građanin
  • Pridružio: 13 Maj 2007
  • Poruke: 92

Da se podsetimo da su rusi pre par godina u Siriji zaustavili napredovanje bradonja sa intezivnim naletima Su-30 i Su-35 (izmedju ostalih) koji su na smenu gadjali uglavnom sa NRZ.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 28 Jan 2011
  • Poruke: 178

MarKhan ::Обзиром да је Србија увела санкције Лукашенку и да је кукавички одустала од Словенског Братства питање је да ли уопште треба да се надамо испоруци преосталих МиГ-29. Не верујем да ће Лукашенко толерисати овакво вероломство.
Bugarima isporucili remontovane su 25,od para se niko ne gadi..mi placamo modernizaciju,pusti politiku

offline
  • Pridružio: 03 Jun 2011
  • Poruke: 1637

Nema ja nista protiv letanje i gadjanja sa NZR. To je daodatno iskustvo za pilota, tehnicare itd.... Al lagati o nekakvoj modernizaciji, sili kakvu Srbija nije videla do sada to je druga prica.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113828

Rusi na vezbi Kavkaz-2020

offline
  • Pridružio: 08 Dec 2011
  • Poruke: 2627
  • Gde živiš: Novi Travnik - ex Pucarevo

Sve smt-ovi, oni će sa mornaričkim jedini i ostati u naoružanju. I vjerovatno ona ekipa dvosjeda iz astrahana...

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113828

Indijci

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1095 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 7 sakrivenih i 1018 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, AleksSE, alex71, Andrija357, bigvlada, blatruc82, bojcistv, bokicacar, Comyymoc, crnirocko, darkojovxp, dejan.7951, deks, deLacy, Despot Đurađ, djonsule, dmitarche, Dogma21, drimer, dule10savic, Džekson, Glavonja049, Gogi do, goxin, howyesno, Jager715510, Jester, JOntra, Kajzer Soze, karevski, Koplje, Kvaka22, Lance Guest, lord sir giga, MagicniHerpes, MarijaC84, MaschinenPistole, mercedesamg, Milos ZA, Mitraljeta, mm1811, Mosin345, nekdo, nelezele, Niki2024, nikoli_ca, Otto Grunf, Panter, Pekman, pera bager, PitterBg, probisic, Radio operater, Radoslava, Ripanjac, samipag822, Seeker, Siti2, Smajser, Srna, stokssone, The Boss, Tvrtko I, Vanderx, vathra, Velizar Laro, vuksa72, xAlex2, zlaya011, 79693