SAAB JAS-39 Gripen

143

SAAB JAS-39 Gripen

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

Saudijci i dalje razmisljaju o Gripenu Mr. Green


Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 13 Apr 2011 22:19

Gripeni na Siciliji



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 92



offline
  • Nikola Vukota
  • Multimedija , creativity work- world of disajn
  • Pridružio: 08 Sep 2010
  • Poruke: 1025
  • Gde živiš: ZEMUN - Gardoš - Forsaž - BB.





- Za kratko vreme iz stanja mirovanja, operativan, agilan, svestran i lako pristupačan za servis i održavanje.






- Link ka Gripenu u PDF foirmatu :

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

offline
  • Nikola Vukota
  • Multimedija , creativity work- world of disajn
  • Pridružio: 08 Sep 2010
  • Poruke: 1025
  • Gde živiš: ZEMUN - Gardoš - Forsaž - BB.

Link koji na više strana u pdf formatu opisuje JAS-39 Gripen :

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Electronic Warfare System 39 (EWS 39) na Gripenu

offline
  • Nikola Vukota
  • Multimedija , creativity work- world of disajn
  • Pridružio: 08 Sep 2010
  • Poruke: 1025
  • Gde živiš: ZEMUN - Gardoš - Forsaž - BB.

- Linkovu u PDF formatu direktno vezani za gornnji Electronic Warfare System :

- BOL -dispenzer za JAS-39 Gripen:

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

- HES-21 self protect :

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 22 Apr 2011 22:49

Nedavni snimak LITENING podvesnika na JAS-39 Gripen iznad Libije :

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

Saab Targets Smaller Gripen Orders After Losing Bid for India


Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Madjar sa mamcima Razz

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Evo vam kampanje. Srbija nije u planu.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 5738 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 6 sakrivenih i 5653 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Abebe Bikila, AleksSE, Banovo Brdo, bbrasnjo3, Bobrock1, boj.an, Botovac, braca57, branko87, Bubili, Bubimir, bufanje, Chainsaw, Cicumile, Cirkon, Dannyboy, dexteroza, djile1, djukapfc, DragoslavS, DrMrPr, Electron, esko_hz, EVIDENTICAR, feanor, Feller, gaga23, GH69, Great White, HawX, Istman, jalos, Jeremiah, K a s p e r, kaput21, kibihrchak, Lazarus, MadMike, Magistar78, Marko Marković, max power, mercedesamg, Metanoja, Mickey12345, Miler88, mileta4, Mićko, Mldo, mustangkg, nebkv, orah, Papadubi, pein, Petarvu, pfc74, pisac12, raster12, Rumun2000, Sami_1ali, sap, Savantije, sevenino, stegonosa, Superastro, Tas011, The Boss, theNedjeljko, ulogovan, v82, veljko82, vlad4, Vladoj, vranjanac29, vuksa72, Woya, YugoSlav, Zec, ZlatniRez, Zvone