SAAB JAS-39 Gripen

268

SAAB JAS-39 Gripen

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

Testiranje u Brazilu
Saab Conducts Water Spray Test With Gripen E in Brazil
Citat:In June, as part of the Gripen E test programme, Saab completed a water spray test with Gripen E. The activity was conducted at the Gripen Flight Test Centre (GFTC), in Gavião Peixoto, Brazil.
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33447

Madjari, tu je i Meteor i IRIS-T. Sad da li je Meteor inertni, ima ove plave trake...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]





offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22274

I sve ostalo je trenazno, LVB je plava, nije AGM-65 nego TGM itd.

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33447

4 brazilska silaze sa linije

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

Ceh nakupio sate

Citat: Lieutenant Colonel Michal Daněk, the first Czech Air Force pilot to reach 2,000 flight hours in Gripen.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 02 Jun 2013
  • Poruke: 3876

Preporuka ko ne može da priušti F-35 treba da kupi Jas-39. Ako se dobro sećam nije baš toliko jeftin sat leta. Neko je već pisao o tome. Al za Argentinu je nemoguća misija.


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 13 Jul 2019
  • Poruke: 229

Još jedan video sa aeromitinga u Kečkemetu
Link: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 27 Dec 2007
  • Poruke: 821

dragon986 ::Preporuka ko ne može da priušti F-35 treba da kupi Jas-39. Ako se dobro sećam nije baš toliko jeftin sat leta. Neko je već pisao o tome. Al za Argentinu je nemoguća misija.


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Bolje je rečenica ko ne može da priušti F35, neka kupi F16 V. Sam F16 i JAS 39 nisu toliko jeftiniji od F35, nego je sat letenja na ovim avijonima puno niži.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

Cesi

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1390 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 2 sakrivenih i 1315 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 10x10.9, aco76, Akiro, aleksmajstor, alex71, ALEXV, Andrija357, bavar357, bbogdan, blatruc82, bojan1234, Botovac, BUDDAR70, cuvarkuca, darkkran, deki1001, Djota1, djuradj, Duce, dukajov, Feller, GH69, goxin, GT, ivan979, Ivoo, K2, Kapetan Hadok, kaskadija, Kobrim, Koca Popovic, kutija11, laurusri, ljuba.b, Lucije Kvint, luka35, MarkoD, MaRtInsrbija1993, mat, mean_machine, Miler88, Milometer, momcilob55, naki011, nebidrag, nekdo, nemkea71, nenad81, OldKresoje, Oscar, ozzy, Parker, pein, peradetlić, PlayerOne, Pururin, Qvazimodo, raso76, Remain, saki80, Shajlok, sspp, stalja, tomigun, vaci, varda, Vidlič, Vlad000, yufighter, zubri, zziko, 787