Suhoj SU-24 Fencer

49

Suhoj SU-24 Fencer

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

радар Орион у украјнском Су-24



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Pored radara Orion vidi se naravno i radara Reljef . Smile



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

AB Šagol

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

У бази Шагол до краја године добијају нову опрему.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 13 Jun 2007
  • Poruke: 2605
  • Gde živiš: South of Heaven

zixo ::У бази Шагол до краја године добијају нову опрему.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

To je lepa vest...Evo prospekta proizvodjaca sa izgledom modernizovane opreme...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Zadnji put je isporuka M2 bila valjda 2009

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Koliko postoji ovih M2 u VVS trenutno ?

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Не више од 28.

Али оно што је интересантно је да у ВВС и нису баш задовољни са М2 и да више цене Гефестов стандард СВП-24.

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Hm,nesto sam ja tu pomrsio ,mislio sam da im je `Gefest i T` firma radila modernizaciju i dovodjenje na standard M2 ?

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Постоје два стандарда модернизације. М2 и СВП-24. М2 има неке елементе СВП-24 али је овај други бољи и комплетнији.

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

OK ,hvala na pojasnjenju. Smile

Jel na ovom pise `Gefest` mozda (plavim slovima) ?


Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 778 korisnika na forumu :: 96 registrovanih, 9 sakrivenih i 673 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, AC-DC, Aleksa 3215, Asteker, Blair, bojan313, Borski1977, BORUTUS, BZ, C-Gun, celt, cole77, Crazzer, Dado78, DavidA, DeerHunter, Demi87, dexteroza, dj.ape, djonsule, djuradj, dmitarche, dolinalima, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dorijan Grej, DrMrPr, duro1990duro, Dzuki, Foxdie, Giskard, Gradjanin, Halabit, Hans Gajger, helen1, hyla, iceburn, Igritelj, J - 6, Jablan, jalos, Jeremija98, JOntra, Jose, Jozo74, kreker, littlebunny, lord sir giga, luka35, Magistar78, Maki1981, Meklejn, Mi lao shu, Mickey12345, Milan1996, milivoje_vatrogasac, mladen.zovko, Naj-Turs, narandzasti, Ndsk, nelezele, nenomir, nenooo, niksa517, nnovakis, nuke92, Orc, Otto Grunf, Pavel Medved, pein, Polifon, Radula, read-only, repac, RiV, Sharpshooter, shiro, sickmouse, Simonsen23, Sky diver 29, Sone0883, sparkie, Tamna_strana_Meseca, tomo2, Tribal, vidra boy, vidra1, vobo, Vrač, Zastava, ZlatniRez, zlaya011, Zmajac, Zoran1959, |_MeD_|, Đurđevdan