Suhoj SU-30 Flanker-C/G/H

129

Suhoj SU-30 Flanker-C/G/H

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

Možda će IAF tražiti AESA pa ga dobiju. Mada ja tipujem na PESA. Kada se govori o smanjenju radarske uočljivosti verovatno misle na smanjenje koje su postigli kod Su-35. Nekoliko puta manji radarski odraz za tako veliku mašinu je od značaja. Neka smanje sa 10 na 2 do 3 m^2 i puna kapa.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 12669

Leonardo ::Možda će IAF tražiti AESA pa ga dobiju. Mada ja tipujem na PESA. Kada se govori o smanjenju radarske uočljivosti verovatno misle na smanjenje koje su postigli kod Su-35. Nekoliko puta manji radarski odraz za tako veliku mašinu je od značaja. Neka smanje sa 10 na 2 do 3 m^2 i puna kapa.

Bice AESA radar, imas interviju direktora NIIP gde bas pominje da rade AESA antenu za BARS radar.



offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

evo jedna veoma mala slika..
Su-30mki

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

SU-30LL

offline
  • Pridružio: 12 Feb 2007
  • Poruke: 8618

Šta je ovo na prednjem sedištu?

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13030
  • Gde živiš: Srbija

^^^ Ja bi rekao uvezbavanje letenja pomocu instrumenata.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

Na kraju dana...

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6375
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Према незваничним информацијама, 18 авиона Су-30К који су летели у РВ Индије, после дужег чекања на даљу судбину, пребачени су директно у 558 АРЗ Барановичи, Белорусија.
Али ти авиони неће ући у састав ВВС Белорусије него ће бити продати неком од заинтересованих купаца.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33467

Malo iznjakane masine a i nisu neko tehnolosko cudo. Ako zavrse negde bice to Afrika.

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

u kucici Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1277 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 10 sakrivenih i 1178 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, acatomic, Aleksa 3215, Apok, Ares12356, bbogdan, BlekMen, bokicacar, BORUTUS, BOXRR, Cirkon, crnogorac, croato, CrveniSolaris, desmeki, DH, Djordje29, djuradj, Dorcolac, Duk011, dule10savic, Ercomero, esko_hz, EXIT78, g_g, Great White, Guster25, Ivoo, ivran064, Jeremija98, Jose, K-1A, Kajzer Soze, kljift, Kvaka22, Lep1na, Limeni91, ludvig 78, Marko1238, MB120mm, mercedesamg, milanpetkovicv, milimoj, MiljanXD, MILO-VAN, mir, miso2709, Moldovan, museum, nebojsag, nixos, OgnjenMitric, opt1, orfanel, panzerwaffe, Pekman, Permaldar, Petarvu, Piani Jazzer, Piicoki, PITT, PlayerOne, Pururin, raketaš, RD84, Reddot, redstar72, Remain, Robin, rodoljub, rovac, S-G, samsung, sasakrajina, Semberija, skok, sovanova95, StankoVrankovic, stegonosa, suponik, trutcina, VaRvArI 85, vathra, vrgudinac, wolf431, XBMC, Zastava, zokikurir, zziko