Suhoj SU-30 Flanker-C/G/H

132

Suhoj SU-30 Flanker-C/G/H

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Pristojna cena. Sa tim Su-30 Belorusija moze zameniti gotovo sve Su-27 u inventaru, mada ja ne bih povlacio Su-27UBM1.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113984

Ko je jaci Mr. Green



offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

Napisano: 16 Sep 2011 15:45

zna se ko je jaci Very Happy

Dopuna: 16 Sep 2011 15:52

predvodnik Su-30
pozadinci 2xSu-27sm
i sarage Su-27 RK

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113984

Napisano: 16 Sep 2011 16:29

^^^^^^ Nastavak... Very Happy




Dopuna: 17 Sep 2011 22:31

Very Happy


offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6375
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

^
07.09.2011. 11:48 Wink

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113984

sasans23 ::^
07.09.2011. 11:48 Wink


Jos neka fotka od tog datuma Very Happy



offline
  • Pridružio: 03 Maj 2011
  • Poruke: 2345

djox

А од мене мало другачије фоткице, за које мислим да ће се посебно свидети моделарима.








offline
  • Pridružio: 13 Jun 2007
  • Poruke: 2605
  • Gde živiš: South of Heaven

Sta se tacno nalazi na ovim fotografijama,Djordje?!
Metalik sivi Su-30MKA ?! Very Happy

OFF;
@ Sasans23
Koji je status Kuznjecova (dali je gotova modernizacija) i sta se tacno testira sa LL modelom,imas li te informacije?!

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6375
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

ILGromovnik ::@ Sasans23
Koji je status Kuznjecova (dali je gotova modernizacija) i sta se tacno testira sa LL modelom,imas li te informacije?!


О НА Кузњецов овде.

Изгледа да је у питању био тренажни лет. Увежбавање слетања без помоћи система за аутоматско слетање. У задњој кабини је био Квочур а у предњој Е. Кузњецов, командир 279. пука.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113984

Indonezanski

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 882 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 6 sakrivenih i 794 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Arni, Asteker, bojcistv, bokicacar, Bole72, bozomotika, bpvl, branko7, BWG, celt, dejan1972, dekiz, deks, doktor097, DragoslavS, Džekson, EXIT78, Frunze, Gall, geo.dule, Georgius, Glavonja049, goran.vvv, Goran_, IpMan, JK, K a s p e r, Karaula, Kvazar, luka35, M74AB3, Marko Marković, Marko43, Medojed, MiGac, mikidragi, Milan1996, minke, Mrav Obrad, nebkv, neutrino, nnovakis, Nobunaga, Orc, ozzy, pein, Permaldar, redstar011, Regrut Boskica, rikirubio, rovac, ruma, S94, sap, Sava89, sekretar, Semberija, Shilok, SirOliver, skok, srbijaiznadsvega, Srki98, starlights, Stoilkovic, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, trutcina, Tvrtko I, vaci, vensla, vidra boy, VJ, vrgudinac, vuksa72, x9, zajcev1, zax22r, Zdilar, zlizo, Zmajac, Zukov, |_MeD_|