|
Poslao: 08 Jun 2017 18:57
|
offline
- chester_perry
- Ugledni građanin
- Pridružio: 07 Apr 2016
- Poruke: 322
|
A razlog zasto nije nadjeno bolje resenje je to sto je predvidjen za unistavanje ciljeva sa distance pre nego za blisku borbu kao Mi-28 ?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Jun 2017 20:00
|
offline
- Jester

- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Feb 2008
- Poruke: 6928
- Gde živiš: Srbija
|
Ko li je napisao takav komentar, da mi je znati...
Metak je prošao kroz oplatu, nije bilo nikakve eksplozije.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Jun 2017 20:29
|
offline
- ray ban11
- Legendarni građanin
- Pridružio: 17 Sep 2010
- Poruke: 24129
|
^
Na slici se vide dva Ka-52 ( po 3 nosaca ispod krila ) a eto potpisuje se novi ugovor za K-52K .Dakle Egipat ce imati obicne i ove palubne ,tzv `Katrane` .
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Jun 2017 20:53
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113828
|
Citat:Боевые стрельбы на одном из полигонов Хабаровска провели экипажи ударных вертолетов Ка-52 "Аллигатор" авиационного соединения Восточного военного округа.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Jun 2017 21:37
|
offline
- ray ban11
- Legendarni građanin
- Pridružio: 17 Sep 2010
- Poruke: 24129
|
Citat:Monino, Moscow Oblast.
9S846 Strelets launchers for 9M39/342 Igla(-s)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|