|
Poslao: 08 Mar 2012 03:10
|
offline
- mareCar
- Legendarni građanin
- Pridružio: 14 Jul 2008
- Poruke: 3380
|
Ovi novi Ka-52 imaju neki novi sistem pored zadnjih tockova, dve kugle. Lici na Prezident-S.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Mar 2012 17:25
|
offline
- ray ban11
- Legendarni građanin
- Pridružio: 17 Sep 2010
- Poruke: 24129
|
^
Pa da, ako uzmemo u obzir recimo borbene mogucnosti u vidu PB i PR borbe takav radar bi itekako koristio.Meni su inace i Ka-50 i pogotovo Ka-52 interesantni sa stanovista nosivosti UBS kako kolicine tako i tipova .Narocito ove avionske rakete V-Z i V-V ,to konkurencija moze samo da sanja .Raketa R-73 na helikopteru ,prava cigra od rakete na cigri od helica .
Pa onda one H-25ML i sad ove nove i vece i teze ,dokaz izuzetne vatrene moci Kamova .
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 09 Mar 2012 19:40
|
offline
- Pridružio: 12 Jan 2011
- Poruke: 1529
|
lep ko luče,Sada su sa Attack helicopterima stvarno završili pos'o. imaju Hinda, imaju Mi28, i ovo čudovište,od Ka52, tako da na tom polju nemoraju više ništa posebno da rade, mada koliko sam čitao, kamov sprema neki Attack heli (da li je i kod njih 5 gen poslednja)uglavnom tu poslednju, koja bi tamo pred kraj 2020 trebala da bude predstavljena kao prototip.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Mar 2012 10:42
|
offline
- Shone 89
- Ugledni građanin
- Pridružio: 05 Dec 2011
- Poruke: 384
|
Imam dva pitanja za one koji su upuceniji po pitanju Ka 52.
Prvo, da li svi serijski modeli imaju dodatnu metalnu plocu na donjem desnom uglu poklopca kabine ili samo modeli iz zadnje transe?
Drugo, da li je standardan hladnjak na kraju motora ili je samo dodatna mogucnost?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Mar 2012 13:25
|
offline
- jazbar
- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Dec 2009
- Poruke: 16326
- Gde živiš: Lublana
|
Dabome, zato imaju na desnoj strani okaćen transportni kontejner.
|
|
|
|
|
|