Kamov Ka-50/52

36

Kamov Ka-50/52

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6374
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Ка-52 у офарбан у нову шему за ВВС Русије.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113916

Napisano: 08 Feb 2012 15:47

KA-52 u vazduhoplovnoj bazi Voronez

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 10 Feb 2012 17:31

^^^^^^Fotka sa tih desavanja



offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

zixo ::Samo da podsetim da je prototip Ka-50 poleteo jos 17.6.1982. Very Happy Ovaj drugi prototip je nastao 1983.

30 godina od prvog leta i 30 komada u VVS Confused .Ako ih i ima toliko uopste .

Stvarno Shocked , isto to vredi i za Mi-28 .

offline
  • Pridružio: 23 Okt 2010
  • Poruke: 1260

djox ::Napisano: 08 Feb 2012 15:47

KA-52 u vazduhoplovnoj bazi Voronez

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 10 Feb 2012 17:31

^^^^^^Fotka sa tih desavanja



Nisam siguran da li ovaj primerak ima instaliran radar u nosu, ali definitivno ima operativan DIRCM sistem PRESIDENT-S, naravno uz MAWS (Missile Approach Warning System), IC mamce i verovatno neki model "jammer"-a!

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

чак три носача са сваке стране...овај хели постаје летећа топовњача што се тиче наоружања.....

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

@sivisoko

Moguce da 96-ca ima instaliran `Arbalet` . To je `ful konfiguracija` sto se opreme tice cini mi se . Smile

Jos samo da je to slika iz recimo 1992 a ne 2012 g .

offline
  • Pridružio: 13 Jun 2007
  • Poruke: 2605
  • Gde živiš: South of Heaven

@ all
+ Manta i Igle na skupnim nosacima...

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Skica UBS




Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ka-50 HELICOPTER NEEDED BY RUSSIA!

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

52-ka Smajli

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Citat:30 godina od prvog leta i 30 komada u VVS Confused .Ako ih i ima toliko uopste .

Trenutno u VVS ne vise od 13 komada a verovatno operativno svega 4-5.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113916

Lepo Smajli

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 892 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 5 sakrivenih i 816 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, Aleksandar Tomić, alex71, arezina, Ben Roj, BlekMen, Bombona, Bubimir, C-Gun, Cirkon, cole77, darionis, dd201176, dijica, drgrozozo, drimer, dusanobr, dushan, Džekson, esx66, Glavonja049, goxin, Hans Gajger, HogarStrashni, HrcAk47, ibssa, ihis, Ilija84, Jester, JOntra, Kajzer Soze, Kalem, kapela, Koser, kybonacci, lanishtefm, Lep1na, Linda, luka35, Marko Marković, mat, MB120mm, Medojed, mercedesamg, MIG-3, MIKI63, MILO-VAN, monomah, nebidrag, nelezele, neutrino, Niki2024, Parker, pein, Pero, Piani Jazzer, Plavi1, Pururin, samo_citam, SamoGledam, saputnik plavetnila, Sarmat, Singidunumac, sslay, Tanjagre, Ulzana, Vanderx, Vatreni Zmaj, VJ, vrgudinac, x9