MIL MI-8/MI-17

21

MIL MI-8/MI-17

offline
  • Nele  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 03 Avg 2008
  • Poruke: 648

Ми-8ице (ХТ-40) РВиПВО Војске Југославије. На четвртој и петој слици види се ХТ-40 ПЕД.





Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 800
  • Gde živiš: 42.47°N 19.28°E

Citat:Afghan National Army Air Corps pilot Baktullah learns modern aviation tactics and procedures inside an Mi-17 helicopter simulator October 21, 2009 at the Kabul International Airport military base in Kabul, Afghanistan.



offline
  • time  Male
  • Ugledni građanin
  • vladimir markovic
  • Pridružio: 10 Sep 2009
  • Poruke: 368
  • Gde živiš: BEOGRAD

dali je XT-40 PED jos uvek operativan i kojom elektronikom raspolaze

offline
  • Nele  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 03 Avg 2008
  • Poruke: 648

time ::Da li je HT-40 PED jos uvek operativan i kojom elektronikom raspolaze?

Детаље можеш прочитати на одговарајућој теми:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ziveli

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Evo sad ide vest ПТП Планетом da Ekvador kupuje Mi-171E.

Dopuna: 30 Okt 2009 10:41

Venecuela


offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 3322
  • Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)

Pakistan sredivao svoje Milove kod nas,a vec su poslati nazad.

offline
  • Bojan Vukovic
  • Pridružio: 20 Okt 2009
  • Poruke: 189
  • Gde živiš: Banja Luka

kako bre misliš kod nas , kod koga i ko je zaradio od toga... Smile

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33452

Boka Vuković ::kako bre misliš kod nas , kod koga i ko je zaradio od toga... Smile

U ceskoj,posto je Frenki Ceho-Bosanac treba onda pohvatati kad krene da prica kod nas-vas-njih na koga tacno misli Laughing

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 3322
  • Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)

E jbg. sad, da izvinete. Mr. Green Sljedeci cu put tacno definisat mjesto i vrijeme ako bude se moglo prevest ili ako bude na slici il komentarima navedeno. A ja sam čeh, nisam roden na Balkanu,mada tu sa nekim prekidima vec duze zivim Wink

offline
  • Pridružio: 28 Okt 2007
  • Poruke: 848



utovar topa M-48, kalibra 76mm.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 744 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 8 sakrivenih i 675 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Arsenije, bigbear, blatruc82, boromir, boxbole, bozzo27, bpvl, darkkran, Dekanovic, Djokislav, djonsule, DragoslavS, dukajov, Džekson, fijufijukrozkapiju55, gajasvi, Glavonja049, goran.vvv, Jester, Jonbonjovi, JOntra, Kalem, kunktator, Lucije Kvint, luka35, milenko crazy north, Moldovan, moldway, nelezele, nesa1962, neutrino, Nikolajevic, nikolakgbikola, nisamBot, Nole, OKT, Orc, Oscar, Panter, raptorsi, sale76, Shinobi, skok, SpaDej, Srdjan46, stagezin, synergia, tamno.nebo, tm, Tvrtko I, ujke, uruk, vathra, Vatreni Zmaj, VJ, vladom6, vladulns, wulfy, XBMC, Zec, Zmajac