|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Maj 2011 20:52
|
offline
- Pridružio: 22 Dec 2008
- Poruke: 467
|
Nije, to su dva razlicita helikoptera. Imali smo ih sveukupno 4, dosli su negdje donacijama preko Njemacke (sa N registracijom kao sta se vidi...).
Jedan je stradao u Bosni kada je vucen ispod Mi-8...uslijed vuce doslo je do njihanja helikoptera ispod 8-ice, cak se vidio kako ide s jedne na drugu stranu kroz prozorcice na 8-ici, pa je pilot odlucio da ne ugrozi posadu i putnike i otpustio je teret.
Preostala 3 se nalaze u ZTC-u, mozda cekaju bolje dane kao neki eksponati, sta se tice letenja to je gotovo odavno...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Jun 2011 19:19
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37725
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
iz rata u vijetnamu...
|
|
|
|
|
|
|
|