Dobre vesti iz Srbije

7

Dobre vesti iz Srbije

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39686

Novi, odnosno “redizajnirani” predmeti, uniforme i uvođenje elektronskog dnevnika, samo su neke od novina koje očekuju đake i nastavnike u novoj školskoj godini.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Ako ovi Novi, odnosno “redizajnirani” predmeti, uniforme i uvođenje elektronskog dnevnika ne poprave trenutnu situaciju u SRBIJI mi propadosmo načisto..



offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

Мени је интересантније питање ко ће на тендеру добити опремање школа неопходним хардвером и софтвером за те електронске дневнике, односно ко ће нам и како обући децу... или ће и то препустити школама, па ћемо имати хаос као и са уџбеницима... књиге се разликују од места до места, од општине до општине... да и не помињем да још одраније имамо различит календар школске године у Војводини и осталом делу Србије...

offline
  • Pridružio: 17 Feb 2016
  • Poruke: 1547

Eto ja mislim da su uniforme svakako dobra stvar, a mislim da ih treba uvesi i u srednje škole.

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

... то није спорно, то подржавам... само што нас искуство учи да добра идеја не мора нужно имати и добру реализацију...

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39686

I bilo je krajnje vreme više 4 god se mora ići okolo da bi se došlo do puta NS-Zr jer banda nije u stanju 4+ god da završi most valjda neće slagati ovaj put.

Čelnici španskog "Azvija" obavestili su ministarku građevinarstva Zoranu Mihajlović i da je puštanje železničkog saobraćaja planirano za januar.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Kad nema dobri vesti dobre si i ovakve:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
ВЕСИЋ ДЕЗЕРТИРАО 1999! Осуђен на две године робије, казну никад није одслужио!

Горан Весић, менаџер Београда и најомраженији досовац, осуђен је 1999. на две године затвора зато што се није одазвао на војни позив, открива Курир!

Док су се други током НАТО бомбардовања борили за државу, а неки чак и гинули, Весић се скривао у Црној Гори. У Србију се вратио тек када је опасност прошла, а затворску казну никад није одслужио.

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39686

Evo još jedne dobre napokon su rešili da vrate RTV Vojvodine na staro mesto natrag na Mišeluk. Do sad je pola zgrade starog RTV-a srušeno a navodno bi do 2019 god. trebala biti izgrađena nova.
I još jedna loša završenje radova na Žeželjevom mostu se planira za proleće 2018. Naprosto čovek i zaboravi koluko banda već dugo radi (krade) na tom mostu do sad su svi ti rokovi probijani 4 ili 5 puta. Bebee Dol

offline
  • Pridružio: 17 Feb 2016
  • Poruke: 1547

Dobra vest iz oblasti saobraćaja:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Šta je tu i KOME dobro pitam se,pitam se???
Ovo je ZDRAVO ili ZELO dobra..vest..

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 845 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 8 sakrivenih i 764 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., ALEXV, bavar357, belov, Bo96, bojan313, Boris90, Borski1977, darkkran, DavidA, dejan1972, dj.ape, Djokislav, dunavzed, Dusko_Dugousko, Džekson, EVIDENTICAR, famoso, Frunze, gorval, gregorxix, GT, Hardenberg, ibssa, iceburn, Jager715510, jalos, JOntra, Kajzer Soze, KizJ, Kvaka22, lord sir giga, m94j, MarkoMarkovic86, maxim_von_burdengate, mercedesamg, milanpb, milbos, mile.ilic75, milos.cbr, Mićko, mnn2, Moldovan, mrvica78, nebidrag, nenad81, nenooo, Nikoletina Bursac, obsc, Oscar, Paklenica, peradetlić, Petar25, Podljub, Polifon, proka89, rajkoplje, repac, saputnik plavetnila, ShtagodShtagod, Sonic, Stoilkovic, svnedelja, Tas011, tomigun, Topaz9, Tribal, ujke, VNVK, Wiesel092, zbazin, Zdenko, 79693