Dobre vesti iz Srbije

24

Dobre vesti iz Srbije

offline
  • Pridružio: 01 Jan 2012
  • Poruke: 742

boyce ovim selektivnim boldovanjem si dostigao nivo Velikog spin majstora maestra Žvalavog a on bi ovim papirom mahao kao dokaz da smo među najuspešnijim zemljama središnjeg dela Zapadnog Balkana. Very Happy



offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Za par dana nam na gradilište dolazi desetak armirača/tesara iz ALBANIJE jer izvođač iz NS nije uspeo da obezbedi radnike iz neke bliže firme a da isponi rok i tempo radova..



offline
  • Pridružio: 26 Apr 2014
  • Poruke: 2146

Два српска глумца на првом каналу руске телевизије
поводом почетка приказивања филма ''Балканска међа''

offline
  • boyce 
  • Super građanin
  • Pridružio: 05 Nov 2007
  • Poruke: 1056

Bahuss ::boyce ovim selektivnim boldovanjem si dostigao nivo Velikog spin majstora maestra Žvalavog a on bi ovim papirom mahao kao dokaz da smo među najuspešnijim zemljama središnjeg dela Zapadnog Balkana. Very Happy

Ništa dodao, ništa ukrao, samo istakao poentu! Wink

Inače zanimljiv je ovaj podatak o rastu zaposlenosti od 0,5%, jer ako imamo pad nezaposlenosti kao što tvrde nikad veći u istoriji, a rast od svega 0,5% onda se tu ništa ne poklapa i postavlja se pitanje kud se dedoše silni koji su se kao zaposlili, pa u većini iselili se iz Srbije.

Inače evo jednog teksta koji dosta toga objašnjava u vezi statistike i ovih podataka
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • lacko  Male
  • Super građanin
  • doktor medicine
  • Pridružio: 10 Sep 2009
  • Poruke: 1493
  • Gde živiš: nis

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Odlicne standardne dobre vesti iz Srbije. Mr. Green

offline
  • x9  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Dec 2008
  • Poruke: 1195
  • Gde živiš: Vienna

samo dokaz da u Srbiji ima novca, ali se krade nemilice.

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39689

Od 3. aprila za mnoge vozače u Srbiji važiće nova pravila: novopečeni vozači imaće status početnika između dve i četiri godine, u zavisnosti od toga sa koliko godina su položili vozački ispit, a ukida se i trajna registracija za skutere, traktore i motokultivatore, što zanči da će i oni morati na registraciju jednom godišnje.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Bebee Dol Bebee Dol Bebee Dol

offline
  • boyce 
  • Super građanin
  • Pridružio: 05 Nov 2007
  • Poruke: 1056








Kude se dade Mečka? Wink

Kinezi dali garanciju - Ikarbus će biti ponos Srbije
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 09 Feb 2015
  • Poruke: 1520

KOLIKO JE POTREBNO ZA PRISTOJAN ŽIVOT Uporedili smo cene potrošačke korpe i zarade, a ovo su REZULTATI po gradovima


Uopšte mi nije jasno zašto ovi ljudi u komentarima toliko pljuju, kada nam ide dobro, kada je 46 miliona puta bolje nego u vreme "žutih". Nikako Srbima ugoditi...

offline
  • liman 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 27 Okt 2018
  • Poruke: 961

Ja se najviše uzdam u te leteće automobile što će kinezi proizvoditi u Srbiji Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3016 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 7 sakrivenih i 2941 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Alexandar-1973, as2025, Asparagus, Bobanzd, Bubimir, Bumbo, Cicumile, coaaco, cojapop, Comyymoc, Crazzer, cuvarkuca, djuradj, dule10savic, dzoni158, Flanker-G, Iskander, ISOF, jarovitt, Jester, jodzula, kib, kljift, Kontrausluga, korin911, Krin, Kruger, Laluvr, mackenzie, mat, MB120mm, Mi lao shu, Mihailo Gazdić, milbos, MILO-VAN, milutin134, Mićko, mnn2, Moldovan, mrm, nelezele, niksa517, Nomica, Panter, Papadubi, pein, Petar25, Podljub, predragc, redstar72, SamoGledam, Sarmat, Semberija, Sevatar, Shinobi, Sirius, Sky diver 29, Smor, sosko, StalniPromatrač, Stefan M, Tumansky, vazduh, vlado_pg, YU-UKI, zax22r, ZetaMan, ziggga