Istina je ...

191

Istina je ...

online
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5587
  • Gde živiš: Novi Sad

....да нема ничег лепшег од 'ладне фанте са пар коцки леда....
....воду скоро ни не пијем
...изашао сам на двориште и поливао се из балона од 5л...и пријааааааааааа јаааакооо
...сутра полажем пријемни за ПМФ
...да се надам да ћу наставити очевим стопама и оправдати струку (хемија)



offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

... Da je vrućina, nemer' se izdržat vrelina OVOE Very Happy Kak' se ka'e Very Happy
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 27 Avg 2011
  • Poruke: 3684
  • Gde živiš: treći kamen od sunca

..на +36 ја поједох врелу супу GUZ - Glavom U Zid
..тачно се понекад запитам да ли сам нормалан Bebee Dol

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

... da sam ljubomoran na devojčicu:

offline
  • Pridružio: 28 Jan 2009
  • Poruke: 758
  • Gde živiš: U drustvu Fallschrimjegera-a....

...da je mnogo vruce
...da mnogo vise volim decembrarski sneg i januarsku maglu od julskog sunca
...da zene setaje polu gole zimi odrekao bih se leta
...i da 'ladno pivo moze i zimi da se pije
...da sam poceo redovno da pratim temu Maketarstvo zbog kolege groma ,covek je kralj Smile Smile

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

... Da sam dao u ovom roCku sociologiju, ekonomske sisteme, i danas pravo Very Happy
... Da imam još jedan Heben ispit i tri boranije do kraja
... Da ako dam taj jedan, završio sam faks Smile
...Da me zvala na pivu jedna fina kolegica od juros s ispita Smile)) [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
... Da molim Boga da mi da malo sreće za još taj jedan, pa da ima da me nema Smile))
... Da [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] Very Happy

online
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5587
  • Gde živiš: Novi Sad

...да сам пресрећан
...оправдао сам очекивања, имао сам 52 од 60 бодова на пријемном и упао сам на буџет Smile
...поздрав свима Smile
...честитке Мисирцу, колеги студенту Smile)

offline
  • Pridružio: 03 Okt 2009
  • Poruke: 1015
  • Gde živiš: Novi Sad

...koji fax Georgiuse? (:

online
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5587
  • Gde živiš: Novi Sad

....ПМФ, смер дипл. хемичар

offline
  • lacko  Male
  • Super građanin
  • doktor medicine
  • Pridružio: 10 Sep 2009
  • Poruke: 1493
  • Gde živiš: nis

..da čestitam budućem hemičaru Ziveli
...da je misirac zagrejao stolicu na ovoj vrućini
...da će neka pivopijka mnogo da se obraduje Smajli
...da se slažem sa ho shi min-om u vezi oskudnih krpica
...da se danas Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1297 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 6 sakrivenih i 1204 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, aleph_one, bbrasnjo3, bestguarder, Betty25, bigvlada, bojank, bolenbgd, Bombona, Bozjidar87, branko87, Bubimir, bukefal, cikadeda, Cirkon, cole77, cuvarkuca, cyprus, debeli, dejan1972, Dekanovic, Deki Duga Devetka, Demi87, Djokislav, djuradj, Doca, Dorcolac, dule10savic, Ezbuck, famoso, Georgius, Goxy1, HogarStrashni, iceburn, Istman, Jecmendo, Jester, Jonbonjovi, kibihrchak, Kriglord, Kvaka22, Laluvr, Lotus, mainstream, Makarid, maksi007, Medojed, mercedesamg, milenko crazy north, Milometer, moldway, Mrav Obrad, mrm, N.e.m.a.nj.a., nelezele, Nikolajevic, niksa517, nnovakis, NorthWind, ozzy, panzerwaffe, Pero, Petar888, Piani Jazzer, Piicoki, Pilence, proka89, radionica1, Radoslava, Ray1973, Remarqe, Robin, royst33, sap, sasovsky, Sharpshooter, Sirius, Snorks, sonico, stalja, tooljan, umpah-pah, Vlad000, Vojkan Petrovic, x011, zivojin32, Zukov