Moguca nadogradnja nasih oklopnjaka

34

Moguca nadogradnja nasih oklopnjaka

offline
  • Pridružio: 03 Jul 2014
  • Poruke: 1051

Namenska je pre svega orjentisana ka izvozu ,ne prema VS,predlozi su orjentisani tom cinjenicom
zato nam i treba Lazar sa MB120mm,Topom 120mm,Topom 105mm i u svim drugim varijantama koji vec ima konkurencija poput Patrije
I u varijanti amfibija bez prozora i puskarnica,ako mislimo da imamo izvozni uspeh
Treba nam i Lazar 6x6


Jos jedna moguca Varijanta Lazar 8x8 sa haubicom 105mm kalibra 52
poput LAV3




offline
  • bato  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 31 Jan 2010
  • Poruke: 1068
  • Gde živiš: Novi Sad

yrraf ::Uhvatio sam malo vremena sad za vikend da sklepam neku fotomontažu na temu Lazara 4.


Кул. Само ниси морао да се цимаш у фотошопу. Могао си да скинеш слику Патрие са нет-а.



offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Ili Bumeranga, Pandura, Strykera, Eitan-a...

offline
  • ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 4541

bato ::yrraf ::Uhvatio sam malo vremena sad za vikend da sklepam neku fotomontažu na temu Lazara 4.


Кул. Само ниси морао да се цимаш у фотошопу. Могао си да скинеш слику Патрие са нет-а.

Ovako utegnut u fotosopu kao Stanija izgleda bolje i ozbiljnije od Safari originala.

offline
  • celik 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 08 Maj 2010
  • Poruke: 1714

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

Jel mi se cini ili je RALAS montiran na Lazara 2?

offline
  • celik 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 08 Maj 2010
  • Poruke: 1714

Jeste, to je slika iz kataloga sdpr-a, samo sam je malo doradio. Na sajmu idex je na trojci.

offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8109
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

Napisano: 21 Feb 2019 8:52

Opet ja o gumenim gusjenicama ...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dio BVP 80 i mozda t 55 na gumene gusjenice.....
Veca pokretljivost , smanjenje troskova odrzavanja podvozja ....
Za nedostatak vozila tockasa....

Dobar video koji pojasnjava dobre i lose strane.
Losa strana bi bila istegnuce kod visokih temperatura , recimo pri duzoj voznji ... hidraulicni spaner rjesava to ( ako ga vozilo ima )
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 07 Maj 2019 5:26

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Oklopljavanje kamiona u sukobima 90 -ih, Srpski Oklop
TAM 150 , Tam 110 , Dajc , Landrover , Uaz ....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 926 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 8 sakrivenih i 837 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, aleph_one, alex71, alke12, ArmFPGA, Arsenije, Asparagus, Asteker, Banovo Brdo, blankspace, bokicacar, Boris90, Borski1977, Botovac, BOXRR, CHARLIE JA., crnogorac, Dannyboy, darkojovxp, dejan.7951, dendrit86, Despot Đurađ, Djokislav, djukapfc, djuradj, Doca, dolinalima, DragoslavS, drimer, Electron, esko_hz, Feller, Gitzherai, Gogi do, Great White, igorkozar83, igorpet, Kajzer Soze, kolle.the.kid, kovac9mm, kybonacci, Laki71, Lep1na, Magarac, Manjane, Mcdado, mdp92, medaTT, milenko crazy north, Miler88, Mićko, mm1811, Mzee, Ne doznajem se u oružje, nenooo, Niki2024, nisamBot, nixos, nuke92, obsc, OgnjenMitric, OKT, Paklenica, Parker, pds, Peruta, Pilence, Promising0, Pururin, redstar011, ruma, sale76, Spreewerk, Toper, tritonus, vaci, vathra, vidra1, vladao75, Zoca, Zrcalo