|
Poslao: 24 Apr 2019 18:19
|
offline
- Pridružio: 30 Dec 2011
- Poruke: 2591
- Gde živiš: Čačak
|
Čuste li šta predsednik izjavljuje povodom nabavke pvo sistema iz Kine ,
Neću ga citirati da ne pogrešnim, imaće uskoro snimak.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Apr 2019 19:12
|
offline
- Mercury

- Legendarni građanin
- Pridružio: 21 Jul 2008
- Poruke: 10454
|
Dragan Mačak Damljanović ::Čuste li šta predsednik izjavljuje povodom nabavke pvo sistema iz Kine ,
Neću ga citirati da ne pogrešnim, imaće uskoro snimak.
De prepricaj nam, ne ujedamo
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Apr 2019 19:25
|
offline
- Pridružio: 03 Jun 2011
- Poruke: 1637
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
09:44 Kaze da Amerikanci prete sankcijama ako se nesto kupi od Kine ali da ce razgovarati sa Kinom kako bi se Srbija opremila za odbranu. Nijedno sredstvo nije naveo.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Apr 2019 19:34
|
offline
- lazicdb

- Ugledni građanin
- Pridružio: 19 Nov 2017
- Poruke: 303
|
Mislim da priča o današnjoj izjavi sa samita, ne o tom snimku. @VP3987
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 24 Apr 2019 20:13
|
offline
- Apok

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Apr 2013
- Poruke: 2539
- Gde živiš: Beograd
|
VP3987 ::https://www.youtube.com/watch?v=ImKeQC19QQs
09:44 Kaze da Amerikanci prete sankcijama ako se nesto kupi od Kine ali da ce razgovarati sa Kinom kako bi se Srbija opremila za odbranu. Nijedno sredstvo nije naveo.
Али Хиндови и чудеса од Руса то је ок. И коме су претили јавно Амери за куповину од Кине уопште? Баронисање lvl100.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Apr 2019 06:45
|
offline
- Pridružio: 10 Maj 2005
- Poruke: 567
|
Ma ajte..to je izjavio i pre 6-7 meseci na nekoj vezbi da se vec nabavilo nesto zbog cega bi nam uveli sankcije ali da nece o tome javno da govori!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Apr 2019 10:08
|
offline
- Pridružio: 20 Jan 2012
- Poruke: 138
- Gde živiš: Kuba
|
Apok ::VP3987 ::https://www.youtube.com/watch?v=ImKeQC19QQs
09:44 Kaze da Amerikanci prete sankcijama ako se nesto kupi od Kine ali da ce razgovarati sa Kinom kako bi se Srbija opremila za odbranu. Nijedno sredstvo nije naveo.
Али Хиндови и чудеса од Руса то је ок. И коме су претили јавно Амери за куповину од Кине уопште? Баронисање lvl100.
Можда је ту у питању то што је све то Кинеско наоружање уствари копија Америчког наоружања направљено на основу украдених информација. Нешто слично што се десило Хрватима са Ф16 "барак". Наравно у том "барак" случају је све транспаренто а овде се једноставно зна да је украдено.
|
|
|
|
|
|