Nabavka novih sistema PVO za vojsku Srbije

270

Nabavka novih sistema PVO za vojsku Srbije

offline
  • Mačak
  • Zavarivač
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 2591
  • Gde živiš: Čačak

Čuste li šta predsednik izjavljuje povodom nabavke pvo sistema iz Kine ,
Neću ga citirati da ne pogrešnim, imaće uskoro snimak.



offline
  • Pridružio: 17 Avg 2012
  • Poruke: 1622
  • Gde živiš: Šid, Srbija

Sta je sad baljezgao?



offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Dragan Mačak Damljanović ::Čuste li šta predsednik izjavljuje povodom nabavke pvo sistema iz Kine ,
Neću ga citirati da ne pogrešnim, imaće uskoro snimak.


De prepricaj nam, ne ujedamo Smile

offline
  • Pridružio: 03 Jun 2011
  • Poruke: 1637

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

09:44 Kaze da Amerikanci prete sankcijama ako se nesto kupi od Kine ali da ce razgovarati sa Kinom kako bi se Srbija opremila za odbranu. Nijedno sredstvo nije naveo.

offline
  • Pridružio: 17 Avg 2012
  • Poruke: 1622
  • Gde živiš: Šid, Srbija

Znaci nista kao sto sam i ocekivao😂

offline
  • Pridružio: 19 Nov 2017
  • Poruke: 303

Mislim da priča o današnjoj izjavi sa samita, ne o tom snimku. @VP3987

offline
  • Apok  Male
  • Legendarni građanin
  • Izrada proPotipova
  • Pridružio: 27 Apr 2013
  • Poruke: 2539
  • Gde živiš: Beograd

VP3987 ::https://www.youtube.com/watch?v=ImKeQC19QQs

09:44 Kaze da Amerikanci prete sankcijama ako se nesto kupi od Kine ali da ce razgovarati sa Kinom kako bi se Srbija opremila za odbranu. Nijedno sredstvo nije naveo.


Али Хиндови и чудеса од Руса то је ок. И коме су претили јавно Амери за куповину од Кине уопште? Баронисање lvl100.

offline
  • j22  Male
  • Građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2017
  • Poruke: 293
  • Gde živiš: Beograd

jel su sa žuk 3 radarom ?

offline
  • ozzy 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 10 Maj 2005
  • Poruke: 567

Ma ajte..to je izjavio i pre 6-7 meseci na nekoj vezbi da se vec nabavilo nesto zbog cega bi nam uveli sankcije ali da nece o tome javno da govori!

offline
  • Ulični Alhemičar
  • Pridružio: 20 Jan 2012
  • Poruke: 138
  • Gde živiš: Kuba

Apok ::VP3987 ::https://www.youtube.com/watch?v=ImKeQC19QQs

09:44 Kaze da Amerikanci prete sankcijama ako se nesto kupi od Kine ali da ce razgovarati sa Kinom kako bi se Srbija opremila za odbranu. Nijedno sredstvo nije naveo.


Али Хиндови и чудеса од Руса то је ок. И коме су претили јавно Амери за куповину од Кине уопште? Баронисање lvl100.


Можда је ту у питању то што је све то Кинеско наоружање уствари копија Америчког наоружања направљено на основу украдених информација. Нешто слично што се десило Хрватима са Ф16 "барак". Наравно у том "барак" случају је све транспаренто а овде се једноставно зна да је украдено.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1131 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 1 sakriven i 1116 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alberto, goran.vvv, havoc995, Jovan.D, Kriglord, novator, pisac12, proka89, saputnik plavetnila, ShtagodShtagod, TRZH92, vidra1, vjetar, Zastava