Nabavka novih sistema PVO za vojsku Srbije

318

Nabavka novih sistema PVO za vojsku Srbije

offline
  • Pridružio: 09 Mar 2017
  • Poruke: 107
  • Gde živiš: Zanzibar

Po meni jedino pravo i opravdano
1. 2 baterije Iron Dome da Beograd lepo spava sa njim ide i EL/M-2084 MMR radar
2. 8 Baterija Spyder-MR/LR isto skoro na svaki EL/M-2084 MMR
3. 3. Baterije David's Sling svaki EL/M-2084 MMR
Sve uvezano sa Elbit C4I koji već uzimamo pored gm 400, gm200, gm60-40, FK-3, HQ 17, pansirs1, da ne zaboravimo krasušku 4 i krasušku 2, repilent, Neva, KubM, strela 10, i hermes900, CH-92A, CH-95 pored svih postojećih starih radara i radara koji idu uz FK3, RTSoN i ostalo Mečka Žirafe sve uvezano u
Elbit C4I + Rafali 4.2 do 2030

Sve ukupno oko od 2.5 do 3.5 milijardi dolara...i postaješ Evropski Izrel sa brzinom reakcije od 1 do 5 min svi mobilni na šasiji TAM-a

Napravite koliko god hoćete simulacija sem Kine, Rusie, USA, Niko nebi smeo ni da te pogleda popreko

Ali šta ja lupam ŽIVELI
Ziveli Ziveli Ziveli

Da i vremenom Kitajski LW-30 (Silent Hunter) ili OW5-A50 isto uvezani u C4I pa da te bog vidi vraćaš sa PULSE ili Rafali-ma ..... BRUKA



offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22302

Ako su na sasiji TAM brzina reakcije je ona kojom mozes dovesti majstora da osposobi kamion. Smile



offline
  • Pridružio: 09 Mar 2017
  • Poruke: 107
  • Gde živiš: Zanzibar

FAP izvinite sa jagodom !!

online
  • Pridružio: 24 Nov 2021
  • Poruke: 3573

⚡️#Вучић потврдио да ће #војскасрбије радити на системима који ће бити комбинација "између" израелских ПВО/ПРО система кратког домета Iron Dome и Iron Fist [активна заштита, пресретање п\долазећих пројектила] ..... 🗣за један систем ћемо бити прва или друге земља у Европи, која ће да га има..... можда и прва...?...
По свему судећи барем један крупан уговор, ако не и два биће потписани са Израелом, а са тим треба повезати и изјаву председника Србије из Требиња да ће након реализације свих уговора [1 потписан + 2 треба да се потпишу], напад на Србију, и то од стране било кога на свету, бити немогућ [линк (https://t.me/borbeni_efektivi/40444)]. Дакле ту треба изводити неке закључке, па сад ... погађајте...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Iron dome nema niko jos u Evropi? Ima porudzbina ali nije stigao ?

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33465

PRO sistem Iron Fist..mila majko. Culi nesto i samo prepisuju bez razmisljanja.

online
  • Pridružio: 28 Feb 2025
  • Poruke: 78

@Srle993
Спомињала се Румунија за Iron Dome, колико је истина нзм.

online
  • Pridružio: 24 Nov 2021
  • Poruke: 3573

Pa zato i kaze "за један систем ћемо бити прва или друге земља у Европи".

Do duse moze biti i Barak ili David Sling

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39716

Odakle su ove izjave AV jel ima neki snimak???

online
  • Pridružio: 20 Dec 2018
  • Poruke: 3453

Мислим да је данас имао неко гостовање на информеру, али ми се не да гледати то за пар полуинформација

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39716

Daj link poslušaću ja posle žrtvovaću uši zarad prave informacije

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1014 korisnika na forumu :: 107 registrovanih, 11 sakrivenih i 896 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Aleksej, amaterSRB, Ares12356, Arhiv, Bosnjo, bounty hunters, branko7, branko87, BSD, burevesnik, Buzdovan, Centauro, Cicumile, cikadeda, crazydkure, d.arsenal321, dekan.m, Djokislav, dmarx1, doktor097, Dorijan Grej, Dragon Order, Džekson, Ezbuck, fijufijukrozkapiju55, g_g, Georgius, GH69, goxsys, Great White, GveX, iceburn, Incognito, Iskander, jon istvan, Jose, Jozo74, Karaula, Khaless, kinderpingvin, kinez88, Kobrim, kolle.the.kid, komenski, Kozi-RS, kybonacci, leopard83, Lep1na, Lester Freamon, Lucije Kvint, m94j, MarijaC84, Marko Marković, markusx, maxim_von_burdengate, mean_machine, Medojed, mercedesamg, mikrimaus, Miler88, Milovan Dinic, mm1811, Moldovan, moldway, Motocar, nevjerna beba, nuke92, OgnjenMitric, OldKresoje, Orc, Piani Jazzer, Piicoki, PitterBg, posmatrac300, Radoslava, Raso75, ruma, S-lash, Sale0501, Sass Drake, Sirius, Slingshot, Sonic, sonico, spalev, spikespiegel832, Srki98, Srky Boy, Srle993, starlights, stegonosa, synergia, TangoSix, Titan, umpah-pah, vaci, vazduh, Vlada78, Vlado82, Volfero, vrgudinac, Walter Kurtz, wolverined4, zarko5566, Zmajac, Zoran1959, 79693