|
Poslao: 04 Apr 2021 13:44
|
offline
- Pridružio: 08 Avg 2014
- Poruke: 1378
|
Sto jes' ,jes' pruga ispred piste- Baranovici.
Jel to 18204 ?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Apr 2021 07:19
|
offline
- Pridružio: 01 Mar 2021
- Poruke: 88
|
Bilo bi lepo da 18101, 18105, 18108 i 18301 budu ponovo ofarbani
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Apr 2021 21:58
|
offline
- MB120mm
- Legendarni građanin
- Pridružio: 18 Feb 2013
- Poruke: 6161
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Лет ловца МиГ-29М српског ваздухопловства у ЈСЦ „558. ваздухопловни ремонтни погон“ у Барановичима
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Apr 2021 22:10
|
offline
- Pridružio: 14 Mar 2011
- Poruke: 3148
|
^
Uh, pet mu petardi, šteta što ćirilično L nije P nego samo liči... pa sa sam ovako ćorav već bio krenuo da skačem od sreće
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Apr 2021 01:58
|
offline
- Milos1977
- Elitni građanin
- Pridružio: 31 Mar 2017
- Poruke: 2368
|
Dakle 4 remontovana 9.13 stižu iz Belorusije za mesec dva. Nadam se da imamo dovlojno pilota i tehničkog kadra sa obzirom da je to često napominjano kao problem u zadnje vreme. da li neko zna kako stvari stoje danas?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Apr 2021 16:16
|
offline
- milekNS

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 28 Dec 2011
- Poruke: 695
- Gde živiš: Novi Sad
|
- 22Ovo se svidja korisnicima: Hipnotizer, havoc995, Vojkan Milovanovic, Gargantua, komkom, Kibice, MB120mm, DENIRO, Milos1977, doktor1964, 4channer, amaterSRB, spektorsky, amstel, pacika, ssekir75, hatman, ILGromovnik, yrraf, Eyes Wide Shut, sovanova95, pedja63
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
стигле мигушке из Белорусије, за сада два
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Apr 2021 16:51
|
offline
- Gargantua
- Legendarni građanin
- Pridružio: 24 Sep 2013
- Poruke: 5280
|
- 23Ovo se svidja korisnicima: komkom, havoc995, Kibice, MB120mm, Vojkan Milovanovic, 4channer, amaterSRB, sekretar, Luka, rovac, x9, spektorsky, theNedjeljko, StefanNBG90, danijell, pacika, djox, ssekir75, hatman, Eyes Wide Shut, zodiac94, YU-UKI, sovanova95
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Apr 2021 16:54
|
offline
- Pridružio: 04 Jan 2012
- Poruke: 1412
|
Da nije ovo slika ruskih migova kad su dolazili? Nešto danas nije bilo Sunca nad Batajnicom a i ovi momci lagano obučeni za današnji dan?
|
|
|
|
|
|