Nabavka novih visenamenskih aviona za RV i PVO vojske Srbije

821

Nabavka novih visenamenskih aviona za RV i PVO vojske Srbije

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Ми само нешто чекамо а време пролази и ништа се не дешава. А прошло је 12.



offline
  • Pridružio: 14 Jul 2013
  • Poruke: 1090

E tu si u pravu. Nista nije uradjeno u 12 godina bas nista.A sada se bar "nesto" suska.



offline
  • Pridružio: 02 Nov 2010
  • Poruke: 1291

@ Toni - Za Indijski MRCA, ogromnu nabavku 126 aviona koju naručuje moćna, ozbiljna i stabilna država koju je teško siliti, Rusi bi rado ubacili i AESA radar u ponudu. Da ga prvi put prodaju jednoj maloj Srbiji okruženoj NATO državama u dužničkom ropstvu zapada koja nema para ni za jednu poštenu eskadrilu a u takvoj je nemaštini da bilo kog bitnog funkcionera možeš da kupiš sa nekoliko hiljada evrića? n.e.m.a. š.a.n.s.e.

Malo istorije:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Citat: E tu si u pravu. Nista nije uradjeno u 12 godina bas nista.A sada se bar "nesto" suska.

Мислио сам на 12 сати а не на 12 година. Smile

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2013
  • Poruke: 1090

Jeste u pravu si vec je 14.26 Smile

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2912
  • Gde živiš: Niš bre

Prošlo je i 12 sati i još mnogo više godina. Ajd pa da vidimo šta će da ispadne od svega ovoga.

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2013
  • Poruke: 1090

doktor1964 Samo nam to ostaje,da cekamo pa cemo videti"kud puklo puklo" sta bog da.

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Evo odlican prikaz trenutnog stanja sto se nabavke tice.Od kolege sa foruma Wink
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

nisam procitao tekst, samo sam video naslov...odoh na trening, a vi analizirajte ako ima nesto novo Very Happy
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13010
  • Gde živiš: Srbija

^^^

Citat:Испорука авиона МиГ-29М2 може се обавити одмах после потписивања уговора, навео је интернет портал Глас Русије.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1267 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 8 sakrivenih i 1182 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aramis s, Ares12356, Asteker, awathorn, Ba4e, bavar357, Baždaranac, belov, benne, bestguarder, bigvlada, bokicacar, boromir, Bubimir, C-Gun, cemix, Cirkon, Colt D, CrveniSolaris, dejanbenkovic, dejankm, Deki Duga Devetka, djboj, djonsule, dmitarche, Dzoni70, Džekson, Feller, Gitzherai, helen1, ikan, Ikica977, Jeremiah, Koplje, kunktator, kybonacci, Lance Guest, Makarid, mercedesamg, Mi lao shu, Mile14, milenko crazy north, Millennium, Milometer, moldway, nekdo, nesa1962, niksa517, nnnnnnnnnn, nobutado, Novakomp, nuke92, oddsock, Oscar, Panter, pfc74, Pilence, Polifon, repac, S94, Sass Drake, SDsd, shone34, shota91, skvara, Stefan M, stegonosa, tomo2, vathra, VBoss, Velizar Laro, x9, XBMC, YugoSlav, zemljanin, zlaya011, zule2