Nabavka polovnih aviona za HRZ

63

Nabavka polovnih aviona za HRZ

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2913
  • Gde živiš: Niš bre

Ne par godina, nego će im trebati i više prema ovome.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Aleksandar
  • Pridružio: 30 Okt 2012
  • Poruke: 897
  • Gde živiš: Kraljevo

Hrvati tonu kao mi od 2009 pa narednih 7/8 godina samo sto je potonuce dublje na njihovoj strani bez izgleda da se preokrene situacija, nephodni su tu ostri rezovi, ako se ne ucine odose kola a to je posle tesko zaustaviti .



offline
  • Pridružio: 17 Feb 2016
  • Poruke: 1547

Treba sačekati ovogodišnju turističku sezonu, ako bude pad sličan kao prethodne Hrvatska će se oporavljati decenijama.
Crna Gora je još u goroj situaciji.

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7399

U citavoj prici namece se Vasington. Ako bi im isti uvalio barem polovne F 16 veselo bi se letjelo. No Vasington nekako nije zainteresovan za HRZ pa je isti zrtva domace "pameti".

offline
  • Shomy 
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 1412

I neka tako ostane, što se mene tiče. I ono malo MiG21 što im leti neka odsluži svoje , pa na stajanku ili u muzej. Može i na furdu, ne pravim pitanje.

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2014
  • Poruke: 1378

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Pa da, ionako taj F 35 pati od djecjih bolesti, bolje pricekati 6. generaciju

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Хрватска ће у наредних месец дана донети одлуку о набавци новог борбеног авиона, рекао је министар одбране те земље Марио Баножић. У игри су бар два модела, нов амерички Ф-16 и мало коришћен француски „рафал“, а ни шведски „грипен“ није потпуно елиминисан.

„Сигуран сам да ћемо одлуку донети у првој половини године, а то је у идућих месец дана“, рекао је министар Марио Баножић, преноси хрватски „Пословни дневник“.

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7399

MB120mm ::https://rs.sputniknews.com/regioni/202105021125240211-hrvatska-uskoro-donosi-odluku-o-novom-borbenom-avionu-u-igri-dva-modela-moguce-i-iznenadjenje/
Хрватска ће у наредних месец дана донети одлуку о набавци новог борбеног авиона, рекао је министар одбране те земље Марио Баножић. У игри су бар два модела, нов амерички Ф-16 и мало коришћен француски „рафал“, а ни шведски „грипен“ није потпуно елиминисан.

„Сигуран сам да ћемо одлуку донети у првој половини године, а то је у идућих месец дана“, рекао је министар Марио Баножић, преноси хрватски „Пословни дневник“.


Kako ovo zvuci kao glupiranje. Neki tamo "strucnjak" bira birka, popisuje i otpisuje.

offline
  • Pridružio: 21 Mar 2005
  • Poruke: 1201
  • Gde živiš: Niš

Posle ovoliko najava i isto toliko odlaganja, sad i da ih kupe niko (verujem ni hrvati) neće u to poverovati.

offline
  • amstel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Maj 2012
  • Poruke: 2663
  • Gde živiš: Hiljadu milja od topolivnice

djox ::^^Ko je sta kupio i za koliko
Citat:Cairo' Black Friday Very Happy
-Qatar bought 24 Rafale for €6.3 billion in 2015
-India bought 36 Rafale for a price estimated at €7.8 billion in 2016
-Greece bought 18 Rafale (6 news + 12 2nd hands) for €2.5 billion in 2021
-Egyptian's 2nd batch of 30 Rafale for €3.9billion

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Цене,да ти звони цео дан у ушима

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 833 korisnika na forumu :: 108 registrovanih, 5 sakrivenih i 720 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, Automaticar, Bivan, Blair, bobor, Bobrock1, bojan313, BSD, BZ, celt, cole77, Cvijo_ue, Czrweni, Dado78, DavidA, Demi87, djonsule, DJUNTA, DonRumataEstorski, Draganeli, DragoslavS, DS01, duro1990duro, Dzuki, EVIDENTICAR, Foxdie, Giskard, Gradjanin, GveX, hyla, Ilija84, Incognito, Istman, ivan979, ivan_8282, J - 6, jalos, Jeremiah, Jester, JOntra, Jose, Jozo74, kib, koom0001, kreker, kybonacci, leopard83, Litostroton, lord sir giga, M74AB3, mainstream, medaTT, Mi lao shu, Mickey12345, Milan1996, milivoje_vatrogasac, MiroslavD, mladen.zovko, Moldovan, monomah, narandzasti, Ndsk, Nemanja.M, nenomir, nenooo, Nepopravljivi, niksa517, nixos, nuke92, Orc, Otto Grunf, Pavel Medved, pein, Polifon, PoolbegD02, probisic, procesor, Radula, raster12, Ray1973, repac, RiV, Robin, S-lash, sabros, sasics, scimitar19, shadower78, shiro, sickmouse, Sky diver 29, Tamna_strana_Meseca, tomo2, Tribal, tritonus, trutcina, Uros Cuore Sportivo, vobo, Vrač, vrgudinac, yufighter, zlaya011, Zrcalo, zule2, |_MeD_|, Đurđevdan, 79693, 800077