Naše devetke

13

Naše devetke

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13012
  • Gde živiš: Srbija

Dicus ::
Sve je spremno,i to ne jedno nego treba da dobije oba nova krila, nego zli Rusi neće da rade bez para....zamisli....


Nece bez para ?! Shocked



offline
  • Pridružio: 25 Jan 2007
  • Poruke: 1416
  • Gde živiš: Nova Pazova

Opustite se...radi se 102...



offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Da li neko ima informacije kad bi otprilike trebalo da bude zavrsen remont 102?

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13012
  • Gde živiš: Srbija

Kad Dmitri donese delove u oktobru.

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13012
  • Gde živiš: Srbija

Bojim se da kazem, ali mozda ce i pad 105.ce ubrzati remont 102.ke.

Dopuna: 11 Avg 2009 12:14

Na dezurstvu ?



Made in Nele.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Jos kad bi znali koji je ova 29-ka ev.broj i datum fotografisanja.

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6373
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

То су 105 и 108 у дежурној пари, у време посете Бајдена Србији.

offline
  • Pridružio: 21 Avg 2007
  • Poruke: 426
  • Gde živiš: Gde cveta limun zut

vlada78 ::
Na dezurstvu ?

[url=http://www.mycity-military.com/slika.php?slika=111696_249997852_MiG-29.jpg][/url


Jel su te R-60 obe iste verzije?

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13012
  • Gde živiš: Srbija

Lazare ja verujem da jesu.

offline
  • x9  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Dec 2008
  • Poruke: 1195
  • Gde živiš: Vienna

sada upravo nesto chitam i ovde se tvrdi da su nam 99-te oborili 6 Mig 29 aviona...cek malo tar nije 4 kom?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1340 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 4 sakrivenih i 1257 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, aca018, alex71, Andrija357, Asteker, BasCelik, bato_banjaluka, bigbear, Bob.Rock, bokicacar, borya90, bpvl, celt, Colt D, crazydkure, cvrle312, DavidA, dekan.m, Deki Duga Devetka, Denaya, DJUNTA, Dovla 1980, dskrlec33, DziadekDzidek, Džekson, Flanker-G, gaga23, Georgius, igorkozar83, ivan979, Jeremija98, Jozo74, kaisarevic1, Kaplar2, Koplje, Kurgan, Lance Guest, leptirleptir, LostInSpaceandTime, markolopin, mercedesamg, Michellefromrezistance, milbos, mkukoleca, Moldovan, Ne doznajem se u oružje, nelezele, nenad81, nezavisni mislilac, niksa517, nobutado, OgnjenMitric, Orc, Orijen, Panter, pirke96, Pururin, Radoslava, raptorsi, Remain, S-lash, sap, skvara, srđan, synergia, Tamo neko, Tanjagre, tomigun, Vanderx, vathra, VekiJ, vranjanac29, Vrač, Webb, Zastava, Zec, Zoca, Zrcalo, 79693