Nasi vojni avioni negde iznad nas

705

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • Sall  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1905

Ne leti u krug, nego su odali postu bivsem Komandantu.



offline
  • Pridružio: 28 Jan 2011
  • Poruke: 178

Slava komandantu Pavlovicu!



offline
  • BSD 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 05 Okt 2009
  • Poruke: 3115

Orlovi danas ceo dan.

offline
  • Pridružio: 01 Avg 2011
  • Poruke: 86

Iznad Nisa formacija 5 orlica kao na mitingu. Uzivanje Very Happy

offline
  • Pridružio: 16 Feb 2008
  • Poruke: 388
  • Gde živiš: kragujevac

Gledam na fejsu slike pet maskirnih bez sarenog Smile

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Да. неки једносед је враћен у употребу...без ремонта...

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3540

Napisano: 08 Maj 2018 12:35

Vratija se Sime... Smile


Dopuna: 08 Maj 2018 13:05

Odose na sever,petorka Very Happy

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Stigli Ziveli

offline
  • Pridružio: 01 Dec 2009
  • Poruke: 2453
  • Gde živiš: Borca Sebes gde obicno .......

sta je ovo preletelo danas preko sebesa, petorka koju obicno nevideh skoro a pogotovu ne istog tipa aviona. Pogotovu ne u nasem ratnom vazduhoplovstvu na nasem nebu jesu li to Orlovi ili Migovi 29 nevideh bas najbolje bio sam iznenadjen previse cinjenicom da su istog tipa i da ih je pet komada

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Odoše nazad, izvanredno lepa formacija na 800 metara visine Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1319 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 4 sakrivenih i 1237 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, aca018, alex71, Arhiv, Asteker, Banovo Brdo, BasCelik, Belac91, bigbear, Bob.Rock, bpvl, brufen, celt, coaaco, Colt D, crazydkure, cvrle312, DavidA, dekan.m, Denaya, DJUNTA, DonRumataEstorski, Dovla 1980, dulleo, DziadekDzidek, Džekson, Flanker-G, gaga23, gagidjuric, Georgius, goran.vvv, goxin, ivan979, jalos, joca83, Jozo74, kaisarevic1, Kaplar2, Karaula, Koplje, Kurgan, leptirleptir, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, Medojed, mercedesamg, Michellefromrezistance, milanstankovic087, milbos, Moldovan, nelezele, nenad81, nezavisni mislilac, niksa517, nixos, nobutado, Orijen, Parker, pirke96, Pururin, rakivan, raptorsi, S-lash, sap, skok, Smiljkovich, synergia, tomigun, Van, Vanderx, VekiJ, vidra boy, Vrač, Zastava, Zec, Zoca, Zrcalo, 79693