Ruski medved

65

Ruski medved

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39680

Kad smo kod Ruskog međeda evo je jedan zdelal selfi Mr. Green

Первое видеоселфи на фотоловушку сняли медведи в Южно-Камчатском заказнике!
Новую автоматическую камеру с функцией видеозаписи сотрудники службы охраны



offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

na pitanje "Kako je Ruski medved došao Germanijskom Tigru u prestonicu odgo‚vor u slici



offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

... једино што кад неко помене Немце, тигар ми никако није асоцијација, већ пре неки дебељко са чарапама и сандалама, односно кобасице и пиво... код Руса и медведа све је много јасније...

offline
  • Shomy 
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 1412

Skywhaler ::... једино што кад неко помене Немце, тигар ми никако није асоцијација, већ пре неки дебељко са чарапама и сандалама, односно кобасице и пиво... код Руса и медведа све је много јасније...
Meni Hitler Smile Smile Smile
I sve to naravno.

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Ma i meni se oma stvori OVAJ hića i kako ga baćuška vazda bocka..

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Волођа приходит!!!!!!в Сорабије Zaljubljen Ziveli

offline
  • Bili smo vojnici
  • Pridružio: 19 Maj 2009
  • Poruke: 4979
  • Gde živiš: Beograd - Srbija; Novi Grad - Republika Srpska

MB120mm ::https://rs.sputniknews.com/politika/201806291116298380-cepurin-putin-poseta/
Волођа приходит!!!!!!в Сорабије Zaljubljen Ziveli


Da zovnemo Marića da ga ponudi onim vinom, koji su pili i piju srpski velikaša? Ziveli Ziveli Ziveli Ziveli Ziveli Ziveli

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

Може,ал ако пљесне С400,ће да лизну отров ови наши натовци Mr. Green

offline
  • Pridružio: 30 Mar 2011
  • Poruke: 2862

Nema razloga da ne kapne i S-400. Taman da ga stave kraj makete S-300.

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

стајкта џо Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 877 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 5 sakrivenih i 788 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alke12, ArchaBasha, bojan313, bojansmudja, bojcistv, BOXRR, bufanje, BZ, carinko, Clouseau, deLacy, Denaya, Djokislav, djuradj, Draganeli, drale12, drimer, dule10savic, dzada, Dzambas, efektiva, Electron, Flanker-G, foka106, goxin, Hitri, igorpet, ikan, jalos, Jaz, Jecmendo, Jeremija98, Kozara1, lanishtefm, Litostroton, ljuba.b, loon123, Lucije Kvint, MaksicZoran, Medojed, mercedesamg, Mi lao shu, miki kv, milenko crazy north, Miler88, Milometer, Milos ZA, Mićko, Moldovan, monomah, Mrav Obrad, nebidrag, nemkea71, nevjerna beba, Niki2024, Nole, Nomica, OKT, Oscar, Panter, PlayerOne, pobeda, Pururin, Radoslava, repac, royst33, saputnik plavetnila, sasics, Semberija, shone34, sickmouse, Sirius, Smiljkovich, Spreewerk, sspp, stegonosa, Velizar Laro, Vlada78, vrgudinac, wolf431, Zavulon, Zjmc, 79693