Unapređenje mogućnosti domaće puške M70

93

Unapređenje mogućnosti domaće puške M70

offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8104
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

Isto kao i za bacac granata.
Pokazao se bolji kad nije na pusci . Kako oni zovu "standalone " kada se stavi kundak .
Koliko su teske te sacmare za razvlajivanje brava/vrata ?

Inace Rusi imaju neke improvizacije "podcjevne " od bacaca granata ili samo imlrovizovana sacmara.









Turci imaju pumparicu podcjevnu i na "kundak " po zelji .
Za provaljivanje vrata, za "anti dron " dejstva i za ispaljivanje nesmrtonosne municije .

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]




offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22252

Pumparice su lose protiv malih BPL, koristi ih samo onaj ko bas nema aspolutno nista drugo.



offline
  • Pridružio: 20 Dec 2018
  • Poruke: 3439

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2008
  • Poruke: 4620

^^^
Jako mi je malo poznata tematika ali me zanima koja je to verzija? Hvala.

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2018
  • Poruke: 3439

Она која је забрањена да се помиње на форуму, модуларна М19 Very Happy

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39539

Nije zabranjeno je spominjati jednsotavno se radi o aljkavosti Zastave da to sve utegne izuzećemo dodatni kalibar ručni sklepobudži iz pakistanskih planina deluju mnogo bolje utegnutije.
Jako malo informacija imamo dokle se stiglo sa modernizacijom postojećih AP M70 u arsenalu VS bilo jue priče da će budući regruti da se obučavaju za obuku na istoj a da će ugovorci da koriste M19.
Sliku je okačio jedan forumaš


Jedan taktikal AKSU


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8104
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

Zastava prigusivac

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113506

Ruanda

Citat:Pictures showing participants of the Rwandan civic training known as "Itorero indangamirwa" with yugoslavian 7,62 x 39 mm M70A/B2 assault rifles.

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39539

U bataljonima Vojne policije iz sastava Kopnene vojske




[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39539



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 447 korisnika na forumu :: 25 registrovanih, 1 sakriven i 421 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, avijacija, Bubili, Coabelgrade, d.arsenal321, Dorcolac, Feller, goran.vvv, Imperator_Aleksandr_lll, Ivan Gajic, Kordon, Lap720, Moldovan, nemkea71, pisac12, Polifon, Pururin, sap, saputnik plavetnila, sasa76, ShtagodShtagod, VJ, vlada035, VPV, Zec