Vojni kamioni FAP (sve verzije)

480

Vojni kamioni FAP (sve verzije)

offline
  • Shtex  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 23 Sep 2018
  • Poruke: 2278

Ne mogu da provalim da li je ovo fotošop Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • celik 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 08 Maj 2010
  • Poruke: 1714

Mogao sam ja i na temi o tehnikama maskiranja da je postavim, ali ovde nekakao se bolje uklapa Mr. Green



offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7609

Са ФАПовог сајта, извукао сам из гифа о шасијама. Ова шасија 3240 са предњом маском је виђена на снимцима из СДПРове фабрике у Плани.

offline
  • Shtex  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 23 Sep 2018
  • Poruke: 2278

Napisano: 23 Feb 2019 12:06

Obzirom da se pojavio na sajtu fapa, moguce da je taj jedan iskoriscen u seriji ova 4 nova

Dopuna: 23 Feb 2019 12:14

Osovina prednja AL7/AD7,7t upravlj.sa pogonom u točku
Osovina zadnja HL7/HD 7,9t sa pogonomu točku
Malo su osvdzili sajt fapa sa podacima Very Happy Nove osovine za 3240. GIF animacija

offline
  • Shtex  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 23 Sep 2018
  • Poruke: 2278

Još osveženja na sajtu u vidu GIFa. 3240 na Noru na kapiji FAPa


offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

Shtex ::3240 na Noru na kapiji FAPa


?

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2015
  • Poruke: 735
  • Gde živiš: Pripyat

MarKhan ::Shtex ::3240 na Noru na kapiji FAPa


?


Omasio Shtex malo slova, mislio je za Noru, ovaj kamion je kasnije bio u fabrici BSS u Velikoj Plani, valjda su ispobavali da li moze NORA da se postavi na 3240.

offline
  • Shtex  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 23 Sep 2018
  • Poruke: 2278

gledam šta sam omašio, pa piše NORA Very Happy mislim da je ovo slika pre nego što je otišao u SDPR i koliko znam Nora nikad nije ni pokušana da se ugradi na njega.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33450

offline
  • Shtex  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 23 Sep 2018
  • Poruke: 2278

Dobro su ga predstavili za razliku od ranijih RTS izveštaja o Fapu. Mada ne bih se složio sa njihovom konstatacijom da je novi model iz serije 2026 Very Happy to su samo kamioni iste klase, ali nisu isti.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3148 korisnika na forumu :: 102 registrovanih, 6 sakrivenih i 3040 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, 4thFlavian, A.R.Chafee.Jr., aca018, Apok, Asparagus, Avalon015, bestguarder, bojan_t, Boris90, boskelazo, bounty hunters, bunker, cakija, carinko, Cirkon, Colt D, Crazzer, CrveniSolaris, dane007, darcaud, Darko Jovanovic, Darth Malak, DeerHunter, Dejan_vw, Despot1, Djokislav, Djokkinen, doktor1964, Flanker-G, Foxdie, Gall, goran.vvv, GORDI, gost321, Great White, iceburn, Igritelj, ikan, IQ116, ivan979, Ivica1102, Jan, K a s p e r, kaisarevic1, Kanader, KizJ, kreker, Krin, kunktator, lcc, Lieutenant, Lucije Kvint, luka35, M74AB3, mauglibn, maxim_von_burdengate, MGBRBG, mikrimaus, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, milimoj, Milovan Dinic, mir juzni, MK10, Murko, Nebojsa Georgijev, nekdo, nelezele, nikolapetkovic, Nmr, nnovakis, Ns1975, nuki1234, omen, onufrij, Orc, pajcex026, Parker, pein, peradetlić, Pero, Petarvu, Ray1973, Regrut Boskica, Remain, S-lash, saputnik plavetnila, Shinobi, shiro, Smiljkovich, SOVO515, Srle993, tecataki, trutcina, VJ, Vlada1389, ziggga, Zimbabwe, |_MeD_|, Žrnov, Đurđevdan