Vojni kamioni

40

Vojni kamioni

offline
  • Pridružio: 05 Nov 2009
  • Poruke: 325
  • Gde živiš: Podgorica

Tam sa cistrenom za vodu



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3311
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

aerodrom ::Odlicno, neka je sa srecom!
Sada znamo da je serijska proizvodnja konacno krenula.
I da FAP 1118 kosta 72.000 EUR/kom.


Zamisli, citavh 32 komada. Shocked Ali bolje ista nego nista.
JA sam imao utisak da se vozila tokom ove godine vec isporucivana. Znaci, ovo je tek prva narudzbina?



offline
  • Pridružio: 05 Nov 2009
  • Poruke: 325
  • Gde živiš: Podgorica

Ja sam svaki drugi vikend na toj dionici puta jer putujem tako da cu se potrudii da nesto slikam i izbacim. Ima dosta Pinzeva i Tam-va koji su kupovani na lecitacijama od SRB do CG..

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

@cinoeye

Zadnji put kada sam trazio da stane,bilo je to u Trnovu (jugoistocno od Sarajeva) rekao je "Hebo te dzems".
posto sam u CG samo ljeti,apelujem na Gorskog Vuka da kada bude imao vremena stane,i uslika kolekciju.

offline
  • Pridružio: 05 Nov 2009
  • Poruke: 325
  • Gde živiš: Podgorica

@Misirac
Ja obavezi preuzimam,tako da cu slike objaviti do kraja ovog mjeseca najjkasnije!

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 280

danas prodjeh pored vatrogasaca gore kod novog groblja
dosta tam 110,150,land rovera
jso vozila
rashod,zavrsili su svoju karijeru

offline
  • Pridružio: 30 Sep 2010
  • Poruke: 36
  • Gde živiš: republika srpska bl

poceli su stampati ili da kazem farbati maskirne cerade za kamione izgleda.izgledace mnogo bolje kamioni tako .

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3311
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

nenad800vrs ::poceli su stampati ili da kazem farbati maskirne cerade za kamione izgleda.izgledace mnogo bolje kamioni tako . Fap je jedini farbao, a Cacak i Zastava ne. Ko je poceo da farba? je to nrsto konkretno znas ili samo onako uopsteno zakljucujes? Hvala.

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37726
  • Gde živiš: ovalni kabinet

cinoeye ::
Zamisli, citavh 32 komada. Shocked Ali bolje ista nego nista.
JA sam imao utisak da se vozila tokom ove godine vec isporucivana. Znaci, ovo je tek prva narudzbina?


I ja se slažem Wink

Nego pogledajte kako to finci rade - 60 komada u cugu Wink

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 765
  • Gde živiš: Smederevo, Andor,svratim ponekad

Jedno pitanje za vas.
Koliko nasa vojska ima Puhova i ostalih,kamiona i tako tih vozila.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1074 korisnika na forumu :: 97 registrovanih, 8 sakrivenih i 969 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, awathorn, Bbbggg1979, Betty25, Bo96, bobomicek, bojcistv, Bokiboks, bokicacar, boro975, Bubimir, cekic, CHARLIE JA., cifra, comi_pfc, Comyymoc, cuvarkuca, cvrle312, Darth Malak, debeli, Dekanovic, deLacy, Dimitrise93, Djota1, Dorcolac, Dragacevac, esko_hz, Frunze, Georgius, Glavonja049, GORDI, igorkozar83, Jeremiah, Jester, JOntra, Josip77, Jozo74, Kajzer Soze, kinderpingvin, kingkong1947, KizJ, konstruktor, Kototamopeva, Kurgan, laurusri, Lazur_01, leptirleptir, Lotus, Lucije Kvint, MagicniHerpes, Major Tankosić, Marko1238, matejman, mercedesamg, Mercury, Metanoja, Mi lao shu, mikidragi, milanstankovic087, milbos, MILO-VAN, milutin134, Mićko, Moldovan, museum, nemkea71, neutrino, nikolabb, Panter, Petar25, pirke96, precan, raptorsi, Remarqe, sajorg, SamoGledam, sap, Smiljkovich, Solunac na steroidima, Spinosa, Srki98, StalniPromatrač, stegonosa, tomigun, tomo2, Trpe Grozni, umpah-pah, Valter071, VBoss, Vlad000, Vlada78, Wepp, xAlex2, YugoSlav, Zoca, Zukov, zvomar