Vojni kamioni

41

Vojni kamioni

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Negdje cuh da ima nekoliko hiljada stodesetki i stopedesetki.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3189
  • Gde živiš: bela crkva banat

a koliko je od toga u ispravnom staanju Wink



offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5455

verovatno vise nego sto ima raspolizivih vozaca Wink

offline
  • Pridružio: 27 Jul 2008
  • Poruke: 885
  • Gde živiš: Backa Palanka

Видех прошле недеље Iveco Stralis са војним регистрацијама у ВА.

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

A ja folkswagen transporter vojne policije BiH,sa onom odratnom zuto/plavo/bijelom bojom.

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2007
  • Poruke: 1416
  • Gde živiš: Nova Pazova

Ratnik ::Видех прошле недеље Iveco Stralis са војним регистрацијама у ВА.

Ima ih više komaTa Wink

offline
  • Artiljerac
  • Pridružio: 07 Nov 2009
  • Poruke: 3113

Neki ruski:


offline
  • KUZMAR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2011
  • Poruke: 5455

Nije neki nego MAZ-547/7916

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

А није ни руски, већ белоруски.

offline
  • Pridružio: 27 Jul 2008
  • Poruke: 885
  • Gde živiš: Backa Palanka

Loznicanin91 ::Пошто се налазим на одслужењу војног рока имао сам прилику да видим ТАМ 110 са врло занимљивом маскирном шаром типа оних шара за пустињу. Била је она жута браон и црна много ми се свидело ал немам никакву слику, а уједно сам се и запито што ће нама тако маскирани камиони???

Овде кружи нека прича да је механизована чета спремна за мировне мисије, тако да постоји могућност да је у склопу те чете.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 6670 korisnika na forumu :: 131 registrovanih, 9 sakrivenih i 6530 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, _Rade, A.R.Chafee.Jr., AC-DC, AirSremac, AK - 230, annon, Apok, Ares12356, bankulen, batana, BB, Belac91, Bgd123, Bombarder, Brabant, branko7, branko87, BSD, Burovnyak, Buzdovan, Bvp, casual03, celik, cenejac111, Chileee, Cicumile, Ciri1994, Cirkon, comi_pfc, cvrle312, Dare, Darko Jovanovic, Deki Duga Devetka, deki1001, desmeki, Despot Đurađ, Devil city 1989, Dogma21, Dovla 1980, Dragon Order, dulleo, dunavzed, Dvojac005, Dzambas, Dzoni70, gaga23, gajca1977, GeoM, goran.vvv, Grebostrek, Hans Gajger, HawX, ibssa, Igritelj, ivan1973, Ivoo, Jager715510, Jaxupa, Jeremiah, jodzula, Koca Popovic, kolateralnasteta, komenski, konstruktor, Krusarac, LeGrandCharles, Lep1na, lord sir giga, Lucky 6, m94j, madza, Major Tankosić, Marko Marković, maxim_von_burdengate, MB120mm, Medojed, mercedesamg, Metanoja, mexo, mile.ilic75, Miler88, MILO-VAN, MilosKop, Moldovan, moldway, momcilob55, nebkv, nebojsag, nenad81, Nikoletina Bursac, novator, operniki, ozzy, padamacki, Papadubi, pavlo, pedja.st, pein, Pekman, Piicoki, ping15, PITT, RD84, Remain, rovac, royst33, s0ne, Sharpshooter, shlauf, SirOliver, Sonic, sonico, StankoVrankovic, stegonosa, Tihi86, tomo2, Topaz9, USSVoyager, VaRvArI 85, VekiJ, Vilson, Vladko, W123, Wepp, wolverined4, zemljanin, Zmaj Tolak, Zoran1959, 79693