Dodatni oklop za vozila (add on armor)

13

Dodatni oklop za vozila (add on armor)

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22295

Cini mi se da je otislo samo zastitno staklo nisanske sprave.
Vidi se i u kojoj meri je ERO zastita za jedno koriscenje.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Pretpostavljam da je i samim pravilima za upotrebu teknova sa ERO oklopom predviđeno da čim pre ide iz zone BD kad popije pogodak sa aktiviranjem dela ERO.
U protivno ide u večna lovišta pošto nema rezervnog života kao u video igricama..



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Citat:Grid / Slat armour factory in Ukraine


offline
  • powSrb 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Mar 2015
  • Poruke: 9466

Сирија.

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Ukrainska moda.....










offline
  • Pridružio: 26 Avg 2012
  • Poruke: 1219
  • Gde živiš: Srbija

A ova guma je za nagradni pogodak , ko provuce Fagot kroz obruc dobije 10 poena Mr. Green

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Ima tu svakakvih poentiranja.
Pored gume su dodali već ranije svugde pa i kod nas viđenih sanduka od municije.
Isprsili su se i sa dodatom zaštitom džakovima sa peskom do živčanih namotaja.
Ovi se inače namotaji najčešće dobijaju upravo nakon spaljivanja gore pomenutih guma u neke druge svrhe verovatno...
O čemu bi se tek dalo pisati na nekom drugom mestu i u nekoj drugoj temi iz meni bliske Inžinjerije..

offline
  • WS2 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 01 Okt 2012
  • Poruke: 4062

super su ove resetke
pogotovo ove, "uradi sam.."
pa kad ono, masjtor zavari sve one sipke naokolo..
na kraju dolazi dijagnoza- da neki od poklopaca za posadu, vratanca, rampe, ne mogu bas da se otvore Wink
ili imaju problem ako posada mora pod hitno van.
tragikomicni slucajevi kada su oklopna vozila napadana sa molotovim koktelom, ili nagaze na minu, .."protiv" RPG imaju uspeh, to je ok.

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Moguće da se ideje za ovakve genijalnosti dobijaju i nakon mirisanja opšte prisutne travke pobrljavke koju su nalazili u dodirima borci DNR-LNR sa Ukrima...

offline
  • powSrb 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Mar 2015
  • Poruke: 9466

Још једна слика оног "чуда". Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1227 korisnika na forumu :: 90 registrovanih, 5 sakrivenih i 1132 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AirSremac, ajo baba, aleph_one, annon, bakovaca, BaneM75, Baždaranac, bojcistv, Bombona, boromir, BOXRR, Bubili, bukefal, CHARLIE JA., Ciri1994, Cirkon, Colt D, DaliborVukadinovic, Dannyboy, dendrit86, djonsule, Djota1, DonRumataEstorski, DragoslavS, drale12, drimer, dushan, eagle.rs, Georgius, Glavonja049, goxin, Hans Gajger, ivan979, Jablan, Jovan1983, Jozo74, K-1A, Kalaura, Kalu128338, Khalid ibn al-Walid, Lep1na, ludvig 78, Mae, Marko Marković, mercedesamg, milbos, Mile14, milenko crazy north, MILO-VAN, MiroslavD, Mićko, mrgud2025, nedeljkovici, nemkea71, Nepopravljivi, nixos, Nomica, obsc, OKT, operniki, pein, Pekman, peradetlić, Pero, Piani Jazzer, PlayerOne, pobeda, Profesor_018, Pururin, Radoslava, Radula, RD84, Robin, royst33, ruma, Sarmat, Singidunumac, Sirius, skok, stegonosa, tm, uruk, US_Rank_0, vathra, YU-UKI, Zmaj Tolak, Zorge, Žrnov, 79693