Izviđačko vozilo BRDM-2

61

Izviđačko vozilo BRDM-2

offline
  • Pridružio: 08 Maj 2013
  • Poruke: 428
  • Gde živiš: Burkina Faso: Ouagadougou

Napisano: 29 Jul 2019 10:32

sputniknews.com



Dopuna: 29 Jul 2019 10:32



Dopuna: 29 Jul 2019 10:33



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Maj 2012
  • Poruke: 2320

U pravu si Vojo, opet sam preslusao video i receno je 30 BRDM-2MS u oklopno-izvidjackom bataljonu direktno potcinjenom komandantu KoV.



offline
  • Pridružio: 08 Maj 2013
  • Poruke: 428
  • Gde živiš: Burkina Faso: Ouagadougou

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39687

Deo teksta B92

Upitan kada ćemo da dobijemo preostalih 20 vozila BRDM, Vučić je izrazio uverenje da ćemo i njih i još 10 tenkova dobiti do kraja godine, ukazujući da su i ova oklopna vozila stigla i protiv protivljenja mnogih.

offline
  • Pridružio: 08 Maj 2013
  • Poruke: 428
  • Gde živiš: Burkina Faso: Ouagadougou

Napisano: 29 Jul 2019 10:34



Dopuna: 29 Jul 2019 10:34

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33463

darkangel ::U pravu si Vojo, opet sam preslusao video i receno je 30 BRDM-2MS u oklopno-izvidjackom bataljonu direktno potcinjenom komandantu KoV.

Htedoh svasta da kazem ali ako je tako onda samo za koga je dobro je... Bebee Dol

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2019
  • Poruke: 47

Napisano: 29 Jul 2019 11:08

On je dodao da će do kraja godine stići i četiri borbena helikoptera Mi-35, tri transportna helikoptera Mi-17, kao i dodatna vozila BRDM-2MS i tenkovi T-72.
Izvor: B92

Dopuna: 29 Jul 2019 11:10

Sad mi je lakše...mislio sam da nas je "svevišnji" zavrnuo 🤔

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7613

Сад знамо да нису замена постојећих већ допуна, као и да имамо ширење формације.

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2019
  • Poruke: 1994

Isti kao i kirgistanski tj.MS


offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7613

Било би лепо да их префарбају у тробојну маскирну шему ВС, мада је то мање битан детаљ. Мени је занимљива прича око извиђачког оклопног батаљона у Нишу, то је чини ми се трећи нови поред најављених брдских/планинских у Лозници и Прибоју.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1073 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 7 sakrivenih i 1015 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., airliners, ALEXV, Avalon015, bb929, Bojcca, Boris90, Citalac, dane007, dejan1972, dekan.m, dendrit86, Djota1, doragan, dusan2022, DziadekDzidek, Džekson, elenemste, france93, GH69, gregorxix, HogarStrashni, Ir, Kruger, loon123, LostInSpaceandTime, luka35, Marko Marković, milenko crazy north, MILO-VAN, Milos ZA, Nemanja Opalić, nenad81, neutrino, Pavel Medved, Pilence, proka89, skvara, stefanmpurtic, stegonosa, stingD, ujke, Valter071, Vlada1389, Vlada78, vuk77, vuksa72, Yekaterinburg, zeljko71, Zvonkozvonko