Projekat tenk T-95 (Objekt 195)

22

Projekat tenk T-95 (Objekt 195)

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2008
  • Poruke: 4623

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Oscar  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 06 Maj 2010
  • Poruke: 807

^Sta je to sa desne strane kupole, neka verzija Drozd-a?



offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29318
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Liči na Drozd ali su cevi čudno usmerene (u isti azimut).

offline
  • Oscar  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 06 Maj 2010
  • Poruke: 807

^Meni se ipak cini da su usmerene u razlicite pravce, skroz gornja u smeru cevi topa, dok je skroz donja usmerena ka boku tenka.

Nego ja sam mislio da ce ici na Arenu...

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16327
  • Gde živiš: Lublana

Izvinte ali meni izgleda taj 3D crtež kao da nema veze sa vezom.

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

А не то је 100% Т95, мора бити, тенк 21 века иако ми личи ко да га је дете из основне школе склепало....

offline
  • Pridružio: 30 Mar 2013
  • Poruke: 492









[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Tenk sa gornje slike Objekat 195 je sa sedam oslonih točkova a ovaj dole ih ima samo šest kao i na T72 familiji .

offline
  • Pridružio: 30 Mar 2013
  • Poruke: 492

Mislim da se nepozati autor vise bazirao na to da ljudi dobiju dojam kako ce oprilike izgledati polozaj posade, kupole i motora na novom tenku.

Takodje mi ovaj Objekat 195 sve vise lici na test vozilo novog tenka, moguce da ce Armata biti nesto vecih gabarita od T72 familije.

offline
  • Pridružio: 12 Feb 2007
  • Poruke: 8618

Na ovoj zadnjoj slici, da li je prikazana jednodelna municija ili se to meni čini, ukoliko je to slučaj kako se granate dovode u vodoravan položaj. Naravno sve je ovo čisto hipotetički jer ništa još sigurno ne znamo šta će i kako biti.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 720 korisnika na forumu :: 15 registrovanih, 0 sakrivenih i 705 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: cole77, crnogorac, Džekson, ibssa, lcc, maksi007, Medojed, mrgud2025, Rogan33, ruger357, Slingshot, stegonosa, Szigetwar, XBMC, zlaya011