|
Poslao: 11 Apr 2012 21:10
|
offline
- acatomic
- Legendarni građanin
- Pridružio: 10 Jun 2008
- Poruke: 4623
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Apr 2012 22:24
|
offline
- aramis s

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jul 2007
- Poruke: 29318
- Gde živiš: iznad smoga Beograda
|
Liči na Drozd ali su cevi čudno usmerene (u isti azimut).
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Apr 2012 22:40
|
offline
- Oscar

- Počasni građanin
- Pridružio: 06 Maj 2010
- Poruke: 807
|
^Meni se ipak cini da su usmerene u razlicite pravce, skroz gornja u smeru cevi topa, dok je skroz donja usmerena ka boku tenka.
Nego ja sam mislio da ce ici na Arenu...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Apr 2012 03:21
|
offline
- jazbar
- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Dec 2009
- Poruke: 16327
- Gde živiš: Lublana
|
Izvinte ali meni izgleda taj 3D crtež kao da nema veze sa vezom.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Apr 2012 03:36
|
offline
- sremac983

- Legendarni građanin
- Neimar i savremeni farmer.
- Pridružio: 24 Nov 2010
- Poruke: 12167
- Gde živiš: U sremu voljenome...
|
А не то је 100% Т95, мора бити, тенк 21 века иако ми личи ко да га је дете из основне школе склепало....
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Feb 2015 20:19
|
offline
- voja64

- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 10 Okt 2012
- Poruke: 26254
|
Tenk sa gornje slike Objekat 195 je sa sedam oslonih točkova a ovaj dole ih ima samo šest kao i na T72 familiji .
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Feb 2015 22:00
|
offline
- gold_digger
- Ugledni građanin
- Pridružio: 30 Mar 2013
- Poruke: 492
|
Mislim da se nepozati autor vise bazirao na to da ljudi dobiju dojam kako ce oprilike izgledati polozaj posade, kupole i motora na novom tenku.
Takodje mi ovaj Objekat 195 sve vise lici na test vozilo novog tenka, moguce da ce Armata biti nesto vecih gabarita od T72 familije.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Feb 2015 22:38
|
offline
- Wisdomseeker

- Nezaboravni član
- Pridružio: 12 Feb 2007
- Poruke: 8618
|
Na ovoj zadnjoj slici, da li je prikazana jednodelna municija ili se to meni čini, ukoliko je to slučaj kako se granate dovode u vodoravan položaj. Naravno sve je ovo čisto hipotetički jer ništa još sigurno ne znamo šta će i kako biti.
|
|
|
|
|
|