Tenk M-84

726

Tenk M-84

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20883






[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Apr 2022
  • Poruke: 205

Možda je netko dobio informaciju o ovom bacaču dimnih kutija?



offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16327
  • Gde živiš: Lublana

^ Bacači su deo pasivnog sistema zaštite Galix.

offline
  • Čivi  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 02 Dec 2015
  • Poruke: 628

@nemkea71
Citat:"Iskovan i termički obrađen čelični trupac za buduću cev se uvozi iz inostranstva"
Из Словачке или из Русије, како оно би?


Nije iz Slovačke nego iz Slovenije.
Pisano je o tome više puta i na temi o Nori.

Cevi proizvodimo sami u Plani od čeličnih trupaca koji se uvoze iz:

1.Slovenije - Železara Jesenice
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

2.Rusije - zavod Motovilihinska u Permu
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Na ovu drugu sada i u skorijoj budućnosti možemo da zaboravimo, tako da je konačni odgovor za sada Slovenija.

offline
  • Pridružio: 09 Apr 2022
  • Poruke: 205

M-84 trenažer

offline
  • Jester  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Feb 2008
  • Poruke: 6929
  • Gde živiš: Srbija

Na početku je trenažer T-55, a zatim trenažer automatskog punjača za T-72

offline
  • Pridružio: 09 Apr 2022
  • Poruke: 205

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Aj svim veteranima OMJ srećan praznik beše današnjeg dana fešta u...

Ako je neprikladno mesto ondak metla..

offline
  • Pridružio: 12 Nov 2011
  • Poruke: 48

Г. Влада управо поставио на његов ЈТ канал:
Касарна Високо, М-84.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 18 Nov 2017
  • Poruke: 1444

Evo meni izaslo na you tube u da je modernizacija M84AS1 predstavljana pre dve godine (ako zanemarimu gotovu slicnu modernizaciju M84 pre 15 ak godina). I jos uvek smo na istom broju modernizovanih tenkova u vojsci....
Ajd da su barem nakacili ERO na sve tenkove...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1276 korisnika na forumu :: 34 registrovanih, 5 sakrivenih i 1237 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: avijacija, BUDDAR70, cole77, cuvarkuca, Demi87, Dimitrise93, Draganeli, Džekson, Halabit, HrcAk47, Istman, ivan1973, jon istvan, kapela, klepesina, kutija11, ladro, Lucije Kvint, maCvele, Mis uz pusku, Mićko, Nikola9223, Otto Grunf, Rogan33, Simonsen23, skok, Solunac na steroidima, StalniPromatrač, stegonosa, synergia, tamno.nebo, x011, yrraf, Zmajac