Tenkovi T-54 i T-55

86

Tenkovi T-54 i T-55

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Idalje nema osnovnog odgovora iz koje je vojske ovaj sa ovako označenim brojem jer se ni kod nas a ni u VU nisu ovako označavali ili bar meni nije poznato...
MB nemoj da sve baš tako uzimaš k srcu jer može da škodi.
Ni ja nisam baš srećan zbog mnogih unazađivanja vojske ali sam nemoćan da bilo šta promenim pa se više ne jedim a nije da mi je sve potaman...
Ponoviću se a to mi i nije baš neki cilj a svi znamo iz istorije da se "svakoj držvi preporučuje da dobro oprema i hrani svoju umesto tuđe vojske"..



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

Mudro zboris! Jos da ima kome...(ali svi smo mi vojska,samo im to niko nije reko.)



offline
  • Pridružio: 14 Avg 2011
  • Poruke: 6625

Ma nasao covek sliku sa interneta, pa se zeza. Ionako vecina T 55 koje smo mi imali su bili Poljske i Cehoslovacke proizvodnje.

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2011
  • Poruke: 5468

Autor je Robert De Craecker, a ovo je iz njegove kolekcije:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Slikano najverovatnije ovde:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2009
  • Poruke: 431

a idemo sada za koliko se stvari realno prodaju u svetu
borbeni:
T55 [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
i T72 [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
i demilitarizovan :
T55 [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
i T72 [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

ostalo gvožđe
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

ode praga za siču [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7613

На овом првом линку су наши Т-55 на слици негде у Бугарској, јасно се види број 19812.

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Tako je Kos i batke ga prodava kao da je njiov...a ovaj Novosađan prodaje neki belosvetski koi i nema da ima..

offline
  • Pridružio: 27 Maj 2012
  • Poruke: 1124

mislim da su ove 55 slikane u ceskoj

offline
  • S-lash 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2008
  • Poruke: 4961
  • Gde živiš: Slovenija

Neznam, dali je bila. Naš M-55S gađa SPAT na 1,6 km


Foto preuzet sa FB stranice Andreja Vilarja (ima tamo mala tona slika našeg oklopa, pogledajte, ima otvoren profil)

offline
  • Pridružio: 12 Nov 2005
  • Poruke: 902

Ne znam da li se Andrej ljuti na mene što sam podatke o njegovom FB profilu objavio na Palubi. Sad viđam tekstove o njegovom FB profilu na puno vojnih foruma. Proširilo se velikom brzinom.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3019 korisnika na forumu :: 63 registrovanih, 7 sakrivenih i 2949 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Alexandar-1973, as2025, Asparagus, Bobanzd, Bubimir, Bumbo, Cicumile, coaaco, cojapop, Comyymoc, Crazzer, djuradj, dule10savic, dzoni158, Feller, Flanker-G, Iskander, ISOF, Jester, jodzula, kib, korin911, Krin, Kruger, Laluvr, mackenzie, MarijaC84, mat, MB120mm, Mi lao shu, Mihailo Gazdić, milbos, MILO-VAN, mnn2, Moldovan, mrm, nelezele, niksa517, Nomica, Panter, Papadubi, pein, Petar25, Podljub, predragc, SamoGledam, Sarmat, Semberija, Sevatar, Shinobi, Sirius, Sky diver 29, Smor, sosko, StalniPromatrač, Tumansky, vazduh, vlado_pg, vuksa72, YU-UKI, zax22r, ZetaMan, ziggga