AirSerbia

136

AirSerbia

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Evo obećanog menija sa leta za Brisel (2h10m):



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

mongolac ::Kakav blam na RTS-u! Prikazuju 319 kako rula,i žele mu srećan let do Njujorka! Bilo bi dobro da neko postavi link da bi pratili let!

Kasni vec 20 min sa poletanjem ( ukrcavanje ) ... na `flightradar24.com ` ga jos nema ....

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Premijer ne leti za NYC,otkazao je let

POLEĆE AVION ZA NJUJORK Vučić: Tužan sam što moram da ostanem u Beogradu. Ovo je jedan od mojih snova

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281

Hvala ray ban!

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Wink

Upravo poleteo ,08:08min ,pratimo ga pod oznakom ASL500 . Smile

Citat:JU 500 EY 6023 New York JFK 07:30 07:50 C5 Airbus A330-200 Odleteo u 08:08

Kasnjenje je navodno bilo zbog problema sa cekiranjem ... Confused

Sletanje se ocekuje oko 17:00h po nasem ...

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Napisano: 23 Jun 2016 8:47

mongolac ::Hvala ray ban!
Dovoljno je da u pretragu letova na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] kucaš YU-ARA, to stvarno nije teško.

Dopuna: 23 Jun 2016 8:49

Planirana ruta u evropskom delu leta:

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

E sad ovo u vezi stare boljke a to je naravno kasnjenje koje se ponovilo ii jutros bilo gotovo 40 min .Inace na ovim lokalnim -promotoivnim letovima je ono iznosilo u proseku 20-30min ...Pomenuse kako sam cuo jutros na RTS1 da je u pitanu cekiranje ... Sumnjam da je ovo do aerodromske sluzbe. letackog/tehnickog kadra tj stanja samog aviona precd poletanje .. Sve nesto govori da je ovo zapravo posledica kolektivne nediscipline-nemara putnika kad je dolazak na aerodrom u pitanju ( najavljeno i planirano poletanje u 7h 30min) .

I sad ono sto je ranije kolega `Sale` [pominjao , nije vise problem kasnjenje u poletanju ,ovo je bas mnogo od 38min i to na premijernom letu za NYC nego je problem dolaska /sletanje ,tj dolazak u zonu aerodroma JFK u planirano vreme ( planirano poletanje-planirano sletanje ) jer ako se zakasni u poletanju onda je neminovno da avion kasni i sa tim sletanjem ,znaci dolaskom u zonu sletanja pa onda sledi ono kruzenje ,cekanje na tajming za to itd ... Sve jedno drugo vuce za sobom i time stvara vece probleme .

Zato rekoh moguce da je u ovom slucaju kao i u vecini upravo ta kolektivna svest kod putnika mozda ,uobicajno kasnjenje u dolasku ili sta vec ...

Cekamo na sletanje .... da vidimo kad ce to biti danas poslepodne ...

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Što je let duži - to ima više vremena za korekciju, vidim da je preko okeana dobio veću visinu nego iznad Evrope što ide u prilog sletanju na vreme u NY.
Videćemo za 6 -7 sati.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113831


Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113831


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

mongolac ::Kakav blam na RTS-u! Prikazuju 319 kako rula,i žele mu srećan let do Njujorka! Bilo bi dobro da neko postavi link da bi pratili let!

To je valjda ovaj snimkak ?

Prvi let Er Srbije za Njujork




"Tesla" leti za Njujork

Citat:Published on Jun 22, 2016
Za manje od 24 sata poleteće prvi širokotrupni avion Er Srbije iz Beograda za Njujork.To je prvi direktan let na ovoj relaciji posle 24 godine i jedini u regionu. Erbas A330 leteće na relaciji Beograd-Njujork pet puta nedeljno.


Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2051 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 8 sakrivenih i 1969 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, Asparagus, avijacija, Ba4e, Barista, Bgd123, bigbear, bobomicek, Bojke549, bozonspeedlab, BraneS, Bubimir, bukefal, Chainsaw, Cicumile, cikadeda, Cirkon, cvrle312, d.arsenal321, d29, dane007, DeerHunter, Deki Duga Devetka, Despot1, DJUNTA, dule10savic, dusan.l, Dusko_Dugousko, ElGenius, famoso, Feller, g_g, Georgius, goxin, gregorxix, joca83, jodzula, knutveliki, Kole1975, kolle.the.kid, Laluvr, ljubo70, M74AB3, m94j, Magistar78, Medojed, mexo, mgolub, miki69, milos97, mist-mist, N.e.m.a.nj.a., nebidrag, Oscar, Piani Jazzer, picknick, Pilipenda, prasinar, Pururin, Radula, redstar011, RJ, saputnik plavetnila, Sharpshooter, shlauf, SOVO515, stegonosa, Tanjagre, Tvrtko I, US_Rank_0, vidra boy, VJ, Zastava, zeka013