AirSerbia

36

AirSerbia

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27360
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Lanjski sneg ::zixo ::Две фотке.





Dobra fora sa ispisanim logom odozdo.


Добра, само што неће моћи свако да види. У зони слетања прилично је опасно чучати и чекати да се појави авион са оваквим призором...а на десет хиљада метара не можеш ни моторе да му пребројиш...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 13 Sep 2009
  • Poruke: 121
  • Gde živiš: Beograd

Ako nista, ima na Adi Ciganliji svakog dana bar 50.000 ljudi koji mogu da vide na sletanju. Nego, kako jos nema fotografija unutrasnjosti bas me zanima sta je to sto je bolje od Lufthanze.



offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Najavljeno poletanje u 11,00h još uvek nije realizovano.
Ekskluzivno, sa lica mesta (moja fotka):

offline
  • Nikola Radukic
  • Pridružio: 02 Avg 2007
  • Poruke: 305
  • Gde živiš: The City of Nis

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Aleksandar
  • Pridružio: 30 Okt 2012
  • Poruke: 897
  • Gde živiš: Kraljevo

ovde idel uzivo pracenje leta od 15h

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 28 Maj 2011
  • Poruke: 212
  • Gde živiš: Nis

Prelet preko aerodroma, uvlačenje trapa i penjanje. Neutral



offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

kvcali ::ovde idel uzivo pracenje leta od 15h

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Ево га иде према Новом Саду Smile

online
  • Pridružio: 05 Nov 2012
  • Poruke: 621

iznad novog sada je trenutno

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

Grmelo malo. Leti uz pratnju dva MiG-29 i jednog G-4. Garant će biti fotkica Very Happy

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

Ја сам их само чуо, ево их назад за 2 минуте. Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1409 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 7 sakrivenih i 1315 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, A.R.Chafee.Jr., ALEXV, arsa, Avalon015, awathorn, black venom, bojcistv, Bokiboks, bokicacar, bolenbgd, branko7, brkan1, Bubimir, burevesnik, C-Gun, carinko, Chainsaw, Cirkon, cole77, darionis, dejan1972, Deki Duga Devetka, Dimitrise93, doktor1964, Dragacevac, draganca, FileFinder, Flanker-G, GeoM, Georgius, Hans Gajger, hellenic, Ilija Cvorovic, Ivica1102, Jelly4183, Jeremiah, JOntra, K a s p e r, kunktator, Lance Guest, Lep1na, Limeni91, Marko Marković, markolopin, MiGac, mile.ilic75, Milometer, milos97, Mirage 2000N, Mićko, Moldovan, monomah, N.e.m.a.nj.a., nebidrag, Nemanja.M, nenad81, Nepopravljivi, OgnjenMitric, Orc, Petar25, Podljub, proka89, radovanstojkov023, raso76, rodoljub, Rok A Bit, saputnik plavetnila, shota91, Sky diver 29, Smiljke, Solunac na steroidima, Spinosa, Stanlio, Tamo neko, Tastatura ratnik, Tihi86, Troja, Tvrtko I, Vanderx, Veless, vespa nikola, VJ, voja64, XBMC, zlatkoa987, zlaya011