AirSerbia

61

AirSerbia

offline
  • Pridružio: 11 Jun 2012
  • Poruke: 39

acatomic ::Citat:Saradnja "Er Srbije" i "Adrija ervejza"

"Er Srbija" potpisala kod-šer ugovor sa "Adrija ervejzom". To znači da će srpska avio-kompanija biti jedini operativni prevozilac, a "Adrija ervejz" marketing prevozilac.


Vise na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Realna situacija. Air Srbija u napredovanju. Adrija u stagnaciji. Dogovor iz cistog interesa. Napokon. Nema vise saradnje iz ljubavi ili humanizma.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 306

YU-ALO



offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

У сингапуру представљен нови ЕРБАС А350, ко створен за нас да ето после 20+ година и ми летимо са ер србијом за америку....Наравно једног лепог дана у не тако далекој будуности...

offline
  • Pridružio: 30 Okt 2007
  • Poruke: 994

Najvise sto ce airserbia dobiti za prekookeanski let je A330 mada i ja sanjam ali dreamlinera.

offline
  • Pridružio: 14 Avg 2011
  • Poruke: 6625

Jel ovo bilo do sada:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

U ovome trenutku lete 3 aviona.

offline
  • Pridružio: 13 Sep 2009
  • Poruke: 121
  • Gde živiš: Beograd

shone34 ::YU-ALO

Logo kompanije ne ide preko prozora kao na A319 vec iznad i maji je. Lepse mi izgleda ovako.

offline
  • HP 35  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 13 Maj 2012
  • Poruke: 1001
  • Gde živiš: Munze Konza

Holandski farbari napravili su gresku , registracija aviona YU-ALO ispisana je suvise nisko . Dispeceri sa tornjeva tesko je mogu procitati .

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2008
  • Poruke: 4623

Citat:Mali je najavio da će 25. ili 26. februara biti održana sednica Upravnog odbora "Er Srbije", na kojoj na dnevnom redu treba da bude upoznavanje sa detaljima ugovora sa "Etihadom".

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Zastitar planete Zemlje i majke Prirode
  • Pridružio: 24 Jul 2012
  • Poruke: 3869
  • Gde živiš: Zemun

Kakve veze ima predsednik privremenog veca grada Beograda sa ER Srbijom koji je u vlasnistvu drzave Srbije?

offline
  • Pridružio: 06 Maj 2013
  • Poruke: 739

Bobo123 ::Kakve veze ima predsednik privremenog veca grada Beograda sa ER Srbijom koji je u vlasnistvu drzave Srbije?

Verovatno "sitna vezica" u obliku mesta u upravnom odboru

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1062 korisnika na forumu :: 99 registrovanih, 13 sakrivenih i 950 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AC-DC, AleksSE, Alexandar-1973, Apok, ArchaBasha, Ares12356, Asparagus, Asteker, bigfoot, Bubimir, coaa, cvrle312, darionis, darkojbn, Dioniss, dj.ape, DonRumataEstorski, dragon986, dule10savic, ElGenius, Gall, GandorCC, Georgius, Gradjanin, Hans Gajger, Haris, Hitri, igorkozar83, ikan, Jecmendo, Jeremiah, JK, jon istvan, Kajzer Soze, Koplje, kybonacci, Lazur_01, Lep1na, Lucije Kvint, m94j, mercedesamg, Mi lao shu, Mihajlo, Milan 84, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, milutin134, Mirage 2000N, Mićko, mnn2, moldway, Mrav Obrad, mrdaak, MrNo, Naj-Turs, nelezele, neutrino, nixos, Nomica, Orc, Oscar, ozzy, pein, Pekman, Permaldar, Pilence, pisac12, pobeda, raso76, redstar011, repac, rovac, royst33, Sevetar, shadower78, Sharpshooter, Shinobi, shiro, Sone0883, sonico, sova72, sspp, strn, tamno.nebo, Tanjagre, Uros Cuore Sportivo, Valter071, varda, vathra, veljko82, VJ, Vlada78, Vladimir O., VPV, x9, ZlatniRez, Zmaj Tolak, zokizemun, zule2