AirSerbia

77

AirSerbia

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Има привреда да нам процвета од овакве вести...

исто као што је и ер берлин процветао.....



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

Sta fali Er Berlinu?



offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

цветају му руже....

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

A glavni krivac je Etihad?

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Sve nekako zaboravim da napišem ...
Leteo sam našim ATR-ovima u Prag i nazad u junu (ove godine - naravno).
Pošto sam nekoliko puta leteo istim avionima pre par godina, razlika u opštoj udobnosti je bila velika, tu mislim na sedišta i enterijer.
Najveća promena je u radu motora, jer onog čuvenog zujanja u ušima tri sata posle leta više - nema, a nestale su i vibracije od rada elisa.
U pitanju su bila dva aviona, ALO i ALP.
Rekao bih da je servis koji su prošli bio sve osim šminkanja, i zaista mislim da smo na putu da imamo veoma dobru avio-kompaniju.

offline
  • HP 35  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 13 Maj 2012
  • Poruke: 1001
  • Gde živiš: Munze Konza

A koji su to servis prosli van JAT tehnike ? Koliko znam jedino su isli na farbanje u Holandiju .

offline
  • Pridružio: 05 Mar 2006
  • Poruke: 656

Sale da nije bio ALU koji ima sestokrake zakrivljene elise i osetno je tisi od starih cetvorokrakih
pozdrav Djordje

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281

topalovicdj ::Sale da nije bio ALU koji ima sestokrake zakrivljene elise i ostno je tisi od starih cetvorokrakih
pozdrav Djordje


Naravno da je leteo ALU,ali to nije JAT-ov avion nego iznajmljen! Leteo sam sa 600,necuje se nista!

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Odoh sutra po naočare.
Nisam uspeo da sa tri metra udaljenosti prepoznam oznaku aviona.

Što neko reče: "O Bože, šta sve neću pročitati..."

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281

Sale ::Odoh sutra po naočare.
Nisam uspeo da sa tri metra udaljenosti prepoznam oznaku aviona.

Što neko reče: "O Bože, šta sve neću pročitati..."


Kad kazes,ok,a te komentare ostavi za tatu, mamu....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1633 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 7 sakrivenih i 1565 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksmajstor, annon, Apok, baltazar01, bojank, bojcistv, Bokiboks, Brada64, Chainsaw, Cirkon, Civa, comi_pfc, djboj, Djokislav, Djota1, dule10savic, Džekson, EVIDENTICAR, Feller, gagidjuric, Ir, Krusarac, Lepi Jova, limeni, ljuba.b, lucianovercetti, MarijaC84, Marko Marković, Marko00, markolopin, Maruti, mercedesamg, milenko crazy north, Mićko, mnn2, Mrav Obrad, nenad81, Nepopravljivi, NorthWind, nuke92, Orc, Orijen, Pantaaa, Pekman, raso76, Ray1973, redstar72, repac, Robin, royst33, SamoGledam, samsung, Siti2, sslay, stegonosa, tecataki, Vanderx, YugoSlav, Zvonkozvonko, 79693