Ruske vazduhoplovne snage

54

Ruske vazduhoplovne snage

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6374
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

^
Још једна са аеродрома Дјагилево.





Нове фографије Иљушина А-60.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 07 Jul 2008
  • Poruke: 439

Zna li neko koji je ovo model???



offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

to je Mjasiscev M-4 Atlant, inace moze da nosi tzv. kanister od 40 t na svom hrbatu

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2009
  • Poruke: 1300
  • Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama

Ako se ne varam,Myasishchev VM-T Atlant.
To ti je modifikovani M-4 Bizon,za specijalne potrebe Sovjetskog svemirskog programa,tipa nosenje bustera od energije i nosenje Burana (kasnije je to preuzeo An-225). A nosio je i neki kanister na ledjima.

Dopuna: 22 Maj 2011 21:13

bahhh pretece me imenjak Mr. Green

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6374
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Мало више детаља о Атланту.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 07 Jul 2008
  • Poruke: 439

Hvala puno svima!!

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

Novosti sa Heli Rusia 2011(pdf format)


Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33449



Rusko ministarstvo odbrane narucilo 100 komada KA-60 Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
A lepi su...

offline
  • buster  Male
  • Zaslužni građanin
  • Dusan Saric
  • 3D modelar, graficki dizajner i jos mnogo toga...
  • Pridružio: 16 Sep 2009
  • Poruke: 635
  • Gde živiš: Banja Luka

Opa bato, to je odlicna vijest.

offline
  • Nikola Vukota
  • Multimedija , creativity work- world of disajn
  • Pridružio: 08 Sep 2010
  • Poruke: 1025
  • Gde živiš: ZEMUN - Gardoš - Forsaž - BB.

- Imao sam priznajem puno predrasuda o razvoju ruske napredne elektronike. Naiođoh na netu na ovaj sajt i oduševio sam se ! Ima i te kako dodirne tačkke sa avijacojom. Danas je brzina i sigurnost prenosa informacija svim jedinicima data-linkom bilo na zemlji ili u vazduhu - sihrono postalo maltene imperariv. P-168 E - AKVEDUK je sitem koji to rusima omogućava.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7254 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 5 sakrivenih i 7170 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alternator, avijacija, Bo96, bobomicek, bojan_t, bojcistv, bolenbgd, BOXRR, carinko, cifra, Citalac, Clouseau, cole77, comi_pfc, Cvijo_ue, Darth Wader, DeerHunter, dejan.lxxiv, deki1001, Doc, dolinalima, domenico, Dorcolac, elenemste, Georgius, gregorxix, h8propaganda, joca83, Jonbonjovi, Jovan.D, Kajzer Soze, Kontrausluga, kunktator, littlebunny, Lj_ubo, LostInSpaceandTime, luka35, M74AB3, Macalone, Manjane, Marko Marković, Medojed, metallac777, mikrimaus, Milan Miscevic, milan47, milenko crazy north, Milos1987, milos97, Mirage 2000N, nemkea71, ObelixSRB, opt1, Parker, Pilence, rakivan, rednap, repac, rovac, Samo gledam, sekretar, Sharpshooter, ShtagodShtagod, Skakac7, sslay, Stoilkovic, suponik, The Boss, Titan, tomo2, uruk, vathra, Veless, vjetar, wulfy, Zastava, zeka013, zivojin32, 79693