USA vs RUSSIAN RV PVO u zadnjih 30 god

27

USA vs RUSSIAN RV PVO u zadnjih 30 god

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2009
  • Poruke: 571

Naci ce ameri pare za razvoj umanjene i jeftinije varijante B-2 pa makar morali ukinuti premije bankarima Very Happy . to je pitanje odrzavanja prednosti nad potencijalnim protivnicima a SAD ne mogu dozvoliti ih prestanu smatrati najacom vojnom silom.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

Ex-Soviet states plan joint air defense drills Aug. 7- Sept. 18
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Kazakhstan, Russia sign contract on S-300 air defense systems
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

--------------------

Japan says 'ready to shoot down N. Korean long-range missile'
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

leonard ::
Japan says 'ready to shoot down N. Korean long-range missile'
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


A sa cime to tacno misle da urade Question

Koliko znam imaju Patriot(PAC-2 i PAC-3)

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

Nije toliki problem za Patriot da obori avion ili raketu vec da unisti bojevu glavu.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

E pa to,a Amerikanci im nisu naprimer prodali THAAD koji je sitem pravljen za obaranje projektila.

Velike su sanse da ce bojeva glava opet pasti(negde).

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

Posto je u pitanju lansiranje satelita. Znaci deonica koja se odvoji nije mala meta. Ako bude pretila da padne na Japan verujem a ce moci da je presretnu i ucine manje opasnom po stanovnike Japana.

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2009
  • Poruke: 455
  • Gde živiš: Beograd

Dopuna gorivom TU-95,pod nadzorom F-16


offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

Terminal High Altitude Area Defense
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

Richard J. “Mack” Machowicz Mr. Green

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

EDIT:ne radi embed Confused

offline
  • S-lash 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2008
  • Poruke: 4960
  • Gde živiš: Slovenija

zlo mi je od njega. "I'm Mack. I was a Navy Seal...." Bebee Dol

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 981 korisnika na forumu :: 102 registrovanih, 11 sakrivenih i 868 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AC-DC, Alexandar-1973, Apok, ArchaBasha, Ares12356, Asparagus, Asteker, bigfoot, Bubimir, cenejac111, coaa, darionis, darkojbn, Dioniss, dj.ape, Djota1, DonRumataEstorski, dozorni, dragon986, dule10savic, Gall, GandorCC, Georgius, Gradjanin, Hans Gajger, Haris, Hitri, igorkozar83, ikan, Ikica977, jaeger, Jecmendo, Jeremiah, JK, jon istvan, Kajzer Soze, king111, Koplje, kybonacci, Lazur_01, Lep1na, Lucije Kvint, m94j, mercedesamg, Mi lao shu, Mihajlo, Milan 84, Milan A. Nikolic, milanpb, milenko crazy north, Miletić Zoran, Milos ZA, milutin134, Mirage 2000N, Mićko, mnn2, mrdaak, MrNo, Naj-Turs, nelezele, nixos, Nomica, Orc, Oscar, ozzy, Pavel Medved, pein, Permaldar, pisac12, pobeda, raso76, redstar011, repac, rovac, royst33, S-G, Sarmat, sasics, Sevetar, shadower78, Sharpshooter, Shinobi, shiro, skok, sova72, sspp, strn, tamno.nebo, Tanjagre, tubular, Valter071, veljko82, VJ, Vlada78, VPV, x9, zaoka, ZlatniRez, zokizemun, Zorge, zule2, 787