Jedinice VOJIN

9

Jedinice VOJIN

offline
  • Pridružio: 16 Okt 2008
  • Poruke: 2245

draggan ::Застава филм - ''Ратна бележница 126. бригаде ВОЈИН''
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


U filmu se na 13:30 iznosi podatak da smo na dan pocetka agresije imali mogucnost da razvijemo 20 radarskih polozaja, ali smo preventivno ostavili ukljucena samo 4 radara u sistemu VOJIN.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Dec 2015
  • Poruke: 1

pozdrav od bivseg pripadnika 31. bataljona VOJIN septembar 1998/1998 Kasarna Sombor pa Kraljevo



offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33464

Ima tekst o CVOJ M11 ovo u novom broju odbrane ali nema na sajtu pa neka neko skenira ako ima

Citat:Број 253
Нови систем аутоматизације у ВОЈИН-у – ЦВОЈ М11
Савремен и перспективан


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 16 Okt 2008
  • Poruke: 2245

Gospodo, izasao je novi broj "Odbrane", a u njemu tekst o mobilnom CVOJ M11:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Pa eto, ako neko ima novu Odbranu i volju da skenira i postavi pomenuti clanak...

offline
  • Pridružio: 11 Dec 2010
  • Poruke: 2383
  • Gde živiš: Beograd

Ja nazalost nemam skener ali sam slikao telefonom. Pa neka posluzi i ovako, dok neko na skenira kako treba. Moze da se cita kada se uveca.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33464

Ima u novoj odbrani ili arsenalu nastavak o ЦВОЈ М11. Ko ima neka postavi.

offline
  • Pridružio: 11 Dec 2010
  • Poruke: 2383
  • Gde živiš: Beograd

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33464

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]





offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16329
  • Gde živiš: Lublana

Meni se čini da je sve novo i kontejner i oprema.

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281

Šta je bilo sa ona 2 AN/TPS 70 koje smo kupili od Slovenaca? Došao je jun!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 805 korisnika na forumu :: 98 registrovanih, 3 sakrivenih i 704 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Abebe Bikila, Apok, Avalon015, bankulen, Baždaranac, BORUTUS, bpvl, BrusLi, C-Gun, curiosity, darionis, Dixtrix, DJUNTA, Dovla, draganca, Draganeli, Dzoni2412, fijufijukrozkapiju55, Frunze, g0xy, Georgius, Gradjanin, Guster25, Halabit, HawX, Helket, igorkozar83, Ir, ivan979, Jeremiah, Joksss, jon istvan, JOntra, K a s p e r, Kajzer Soze, KizJ, Lance Guest, Litostroton, Lj_ubo, LostInSpaceandTime, Lošmi, Lucije Kvint, M74AB3, Marko Marković, mat, mercedesamg, milenko crazy north, Milometer, Mis uz pusku, mist-mist, Mitch22, mm1811, Moldovan, momcilob55, monomah, Mrav Obrad, Nasegorelist, nelezele, nemkea71, Nikoletina Bursac, nixos, Nobunaga, Nole, Novakomp, OgnjenMitric, Paklenica, Papadubi, pera bager, Petar888, pobeda, Pururin, rakivan, royst33, S-G, shadower78, SirOliver, ss10, Tanjagre, Topaz9, trutcina, tubular, user24, vaci, vazduh, veljko82, vija, Vlada78, Vlado82, vobo, Volfero, wulfy, Zastava, zax22r, zillbg, Zmaj Tolak, Zmajac, zokizemun, 79693