Ručne bombe

88

Ručne bombe

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Bivalentna Losfeld, kao ofanzivna



i kao defanzivna



Link



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20883






online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39682

offline
  • Pridružio: 09 Sep 2015
  • Poruke: 1201

VJ ::





Za efikasnu upotrebu potrebna il bivolska mooda, il nedostatak bilo cega izmedju usiju, il zelja da se posehidi. Nema cetvrto.

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2011
  • Poruke: 1486
  • Gde živiš: Zajecar

pein ::

Što nije uzeo F-1 ili RGO, pa da vidimo šta bi bilo.

offline
  • Insan 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 12 Okt 2015
  • Poruke: 1950

Waldorf and Statler ::VJ ::





Za efikasnu upotrebu potrebna il bivolska mooda, il nedostatak bilo cega izmedju usiju, il zelja da se posehidi. Nema cetvrto.


Izgubila svaki smisao za neku sadašnju protiv-oklopnu borbu, mnogo je ljudi nastradalo od iste zbog nepravilnog rukovanja,podjednako opasna i po rukovaoca kao i na cilj.
Ako se nevaram u bivšoj JNA nije bila dozvoljena da je koriste obični vojnici u eventualnoj PO-borbi već samo starješine.
Doduše kada pogledamo iz tih vremena priručnike sa PO-borbu od bacanja ćebadi na tenk do guranja PT mine na dasci pod gusjenicu tenka iz nekakvog jarka ili rova,prije bih BRK koristio Mr. Green
Medjutim idealna je za neku urbanu gerilu ili terorizam,
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39682

PSR/WW1 švabe sa Model 1916 Stielhandgranate

offline
  • Pridružio: 28 Jan 2010
  • Poruke: 55

tko ima literaturu za ovu granatu, ili ju može opisati kompletnu

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2253 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 11 sakrivenih i 2171 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., ArchaBasha, Ares12356, Ba4e, bankulen, bbogdan, bbrasnjo3, bolenbgd, branko7, brufen, Cicumile, Cigi, d.arsenal321, darcaud, darkojbn, dearg, Deki Duga Devetka, deLacy, Dixtrix, Djota1, dolinalima, dragoljub11987, drimer, dusanobr, Džekson, Ezbuck, g_g, glados, goran.vvv, Haris, hyla, ivan1973, Ivica1102, Jeremiah, JOntra, komenski, lcc, leopard83, Lep1na, MaschinenPistole, mačković, miki kv, milenko crazy north, Milometer, narandzasti, nelezele, Orc, pablojepao, Parker, Pavel Medved, pein, Permaldar, PoolbegD02, precan, radza1, redstar011, repac, Rogan33, S2M, samojednoimeznam, sap, saputnik plavetnila, stingD, Str2022, Tafocus, vaci, vladao75, xAlex2, XBMC, zeka013, Zrcalo