|
Poslao: 24 Nov 2012 08:44
|
offline
- Mr. Majevica
- Počasni građanin
- Pridružio: 15 Nov 2009
- Poruke: 800
|
Да ли овај снимак приказује употребу САБ као иц мамаца ?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 24 Nov 2012 15:49
|
offline
- sasans23

- Legendarni građanin
- Pridružio: 30 Jun 2007
- Poruke: 6375
- Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija
|
Кинески арсенал вођеног наоружања, приказан на недавно одржаном сајму наоружања.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Nov 2012 14:00
|
offline
- Buva

- Legendarni građanin
- Pridružio: 10 Apr 2010
- Poruke: 3313
- Gde živiš: i ja se pitam...
|
Mr. Majevica ::Да ли овај снимак приказује употребу САБ као иц мамаца ?
Ima i mamaca i bačenih SAB
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Nov 2012 19:37
|
offline
- aramis s

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jul 2007
- Poruke: 29320
- Gde živiš: iznad smoga Beograda
|
Ovo je neki sumrak uz oblačnost, jako loša vidljivost.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Dec 2012 15:44
|
offline
- Toni

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jun 2008
- Poruke: 33463
|
Ovi kad kupuju kupuju, ali su i trosili po Gazi...
Citat:The Pentagon notified Congress on Dec. 10 of the potential $647 million sale, which includes a broad array of bombs ranging from 250 pounds to 2,000 pounds.
Specifically, Israel wants to buy 6,900 bombs and GPS-guided tail kits, called Joint Direct Attack Munitions, or JDAMs, which are built by Boeing. Also included in the sale are 3,450 Small Diameter Bombs, also made by Boeing.
Citat:
The announcement of the planned sale also comes on the heels of Israel’s 8-day surgical standoff campaign in Gaza, which ended Nov. 21. The Israel Air Force waged nearly 1,500 attacks, all of them with precision weaponry.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Jan 2013 15:33
|
offline
- Pridružio: 17 Mar 2012
- Poruke: 153
|
Vlada78 ::^ Koji im je tada bio cilj tamo ?
E to ne znam, bilo je raznih prica mestana, spominjali su Backu Palanku i Backi Maglic (?), milsim da se i danas ne zna tacno sta je tada gadjano...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Jan 2013 16:19
|
offline
- Vlada78

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Maj 2008
- Poruke: 13026
- Gde živiš: Srbija
|
U Backoj Palanci su dva puta gadjali most. Mozda i to taj slucaj.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Jan 2013 18:48
|
offline
- sasans23

- Legendarni građanin
- Pridružio: 30 Jun 2007
- Poruke: 6375
- Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija
|
Домет АГМ-130 је преко 60 км. Можда је циљ био у Новом Саду, С. Митровици или неком другом месту.
|
|
|
|
|
|