Oružane snage Bosne i Hercegovine

62

Oružane snage Bosne i Hercegovine

offline
  • Pridružio: 02 Jun 2021
  • Poruke: 1393

Ма купише га 99%... Само не знам шта ће ОС БиХ овакво оружје и која је уопште функција српске и хрватске компоненте када овакве набавке пролазе...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7611

Нема ко то тамо да тера. Ово обично сликање на екскурзији.



offline
  • Pridružio: 02 Jun 2021
  • Poruke: 1393

Некако би глупо превише било да оде само да се слика и да на томе остане, посебно ако знамо да им њихова донација (шта год то било) стиже следеће године. 🤷‍♂️

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7692

^ Baykar voli da se slika, snima, pokazuje...vole paznju. Mozda i nije uprazno, ko ce ga znati.


Nego sta je toliko posebno na dronovima pa da u BiH nema ko to da tjera? Ok, razumijem da ne mogu ja doci za komande i upravljati, ali vala ne mora ni biti selekcija kao za lovacki avion.
Moze i neki gojazni penzioner da tjera, ako se obuci, zar ne? Very Happy

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7611

Сликао се и Баћа са Ми-28 Very Happy А и заборављамо да су им пилоти авиона из ВРС.

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

Чуј уље,мазут.
Кад сам био на терену Добој-Теслић.7-дана киша не стаје.Батаљонска вежба у наставцима.Заноћимо у некој школи немам појма које село.У једном ћошку бубњара,већу у животу нисам видео.За 3 сата осушим шињел ,мого си кофу воде из њега да исцедиш.Јбг.шта зна рочна војска шта су *профи увјети*...

offline
  • Pridružio: 11 Jan 2015
  • Poruke: 567

Nakon posjete gen. Masovica Turci pod hitnim postupkom uzvracaju posjetu.


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Moguce da zajedno obznane sta se od oruzja nabavlja iz Turske.

offline
  • Pridružio: 29 Mar 2020
  • Poruke: 763

Pa kakvo nabavljanje kad nema budžeta ni za ovu godinu, a kamoli za narednu?

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7692

Mozda ima veze sa Kirpijem, valjda su OS BiH kupile to vec.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 877 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 6 sakrivenih i 793 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, AleksSE, alternator, Apok, baltazar01, Betty25, Borski1977, bukefal, Cavendish, cemix, Colt D, dane007, darkojbn, debeli, Despot Đurađ, Dimitrise93, Dogma21, Dolinc, DonRumataEstorski, DrMrPr, gaga23, gagidjuric, Goga, goxin, Halabit, Ir, Ivica1102, jimi_agf, jon istvan, kaskadija, kib, Konda, Kriglord, Laluvr, lord sir giga, Lotus, MadMike, Marko Marković, milenko crazy north, Milos ZA, milos97, mkukoleca, mnn2, nenad81, nevjerna beba, nuke92, opt1, Papadubi, proka89, radza1, Ray1973, redakzver, RiV, royst33, ruma, Sale0501, SamoGledam, sap, Semberija, Semprini, Sharpshooter, sony771, spalev, spikespiegel832, suponik, suton, Trpe Grozni, Tvrtko I, Vlada78, Vlado82, vladom6, Vrač, vrlenija, Walkers, wolverined4, Zmaj Tolak, Zrcalo, 79693