Vesti o nabavkama i investicijama u VS (bez komentarisanja)

296

Vesti o nabavkama i investicijama u VS (bez komentarisanja)

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7611

Aли зар нису у информеру рекли да је Бук-М2 бољи и од моћног С-300?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • j22  Male
  • Građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2017
  • Poruke: 293
  • Gde živiš: Beograd

tad su valjda mislili na M3 koji je sasvim dobar
za buk
msm, možda je i bolji je od s300 p ali normalno nije od pmu2, još kad bi i oni znali šta pišu bilo bi dobro



offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3189
  • Gde živiš: bela crkva banat

pein ::Pa ne mogu ovi u vrhu ni da se dogovore dal dolazi T72S ili B3 tako će biti i sa S300 mada ne treba ništa verovati žutaćima, dok naš premudri vođa ne iznese to javno.

надам се и ја, али не верујем ништа док га не видим рођеним очима или неко од мени познатих људи.

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2011
  • Poruke: 607

Дају Амери и шаком и капом... Mr. Green

Vojska Srbije dobija od SAD sedam novih inžinjerijskih mašina

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

А где су оне машине што су дониране прошле године, био је и један Ошкош камион?

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281

Tu su,slika od pre neki dan! Imaš slike i na sajtu MO!



offline
  • Pridružio: 10 Jan 2012
  • Poruke: 1720
  • Gde živiš: U koloniji po imenu Republika Srbija

Sima zna ::Дају Амери и шаком и капом... Mr. Green


Naravno da daju kad im treba jeftina i potrosna radna snaga za kolonizaciju preko takozvanih multinacionalnih ,,mirovnih'' operacija GUZ - Glavom U Zid

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281

Pusti demagogiju,razmisli dobro gde smo.....

offline
  • Pridružio: 14 Apr 2011
  • Poruke: 310
  • Gde živiš: Beograd

A kad Rus da to je onako "bratski" poklon? Very Happy Mada mi od njih jos nista ne dobismo...

Mozemo da ne volimo zapad al da su davali davali su, u miru inzinjerija vise znaci nego T-72S/B3...

offline
  • Pridružio: 10 Jan 2012
  • Poruke: 1720
  • Gde živiš: U koloniji po imenu Republika Srbija

mongolac ::Pusti demagogiju,razmisli dobro gde smo.....
Sto je to demagogija? Tu smo gde smo ali stvari treba zvati svojim pravim imenom.
U tekstu pise da ce stecena znanja koristiti u mirovnim operacijama. Irak, SFRJ, SRJ, Afganistan, Libija...sve su to bile multinacionalne mirovne operacije zar ne?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 903 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 12 sakrivenih i 808 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, aleph_one, ArchaBasha, Bane5, BB, berste23, Bgd123, bojan313, bojcistv, boxbole, Bubimir, Cirkon, cole77, Dannyboy, deki1001, Demostant, Denaya, Djota1, dok80, DonRumataEstorski, dunavzed, dusanobr, Džekson, glados, gost321, HrcAk47, ivan_8282, IvanMiletic, JK, Jozo74, Još malo pa deda, K a s p e r, Kruger, Kudun, ladro, maksi007, Manjane, marko.markovic, Marko00, Milan A. Nikolic, mile79, milenko crazy north, Milometer, miso2709, Moldovan, Mrav Obrad, Nemanja.M, NeutrinoSRB, Nikoletina Bursac, nnovakis, OgnjenMitric, Oscar, ozzy, padamacki, Parker, PITT, procesor, rakivan, Roksi, S-G, shiro, simazr, Stanislav1970, stegonosa, t.mile, Tas011, tomo2, tritonus, tubular, tuf, uruk, v82, Valter071, vdeki, veljko82, Vlajman1957, xAlex2, yrraf, Zanimljivo, ZetaMan, zivojin32, zmajbre, Zrcalo