|
Poslao: 29 Maj 2017 09:30
|
offline
- ante mpt
- Počasni građanin
- Pridružio: 05 Avg 2012
- Poruke: 989
|
Kaplar ::Kad nas može samo nešto nevidljivo da padne. Takva nam je oprema ujedno i stigle.
hahahhahahaahahahhahahah
tako i u nas. spominje se ko zna šta ne. ¨statistika ¨ govori da narod nikada bolje nije živio. Raste BDP. Nezaposlenost se smanjuje. A svaki dan puni autobusi mladih školovanih ljudi bježe glavom bez obzira.
Znači drži vodu dok izbori odu.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 29 Maj 2017 09:57
|
offline
- _Petar

- Elitni građanin
- Pridružio: 25 Dec 2016
- Poruke: 2171
|
ante mpt ::Ekipa da li se zna dokle je došla priča i nabavka MIGova 29 i one silne mašinerije koja je bila spominjana unatrag par mjeseci? Ili i Vas političari lažu kao i u nas . Samo da od naroda dobiju koji postotak više na izborima.
Dosla je dotle da su Rusi potpisali, nasi cekali odobrenje sa druge strane, nekako obisli MMF pre toga i dosao amer pre 10-tak ili koliko dana i rekao "ne" za to i "ne" za Ruski centar u Nisu koji je prvi pomogao tokom poplava i istovremeno i najvise dok su zapadni prijatelji ignorisali molbu za slanje transportnih helikoptera iako su ih imali pun q u okruzenju. Tako da ce neko od ovih babuna na vlasti prilikom neke buduce posete verovatno dobiti jos jednu maketu nekog "vazduPlohova" kao onomad s-300 sto je ustasti dobio i predstavio kao uspeh a onaj mu se car ismejao u facu.
Porobise nas sve gospodski.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Maj 2017 09:58
|
offline
- jazbar
- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Dec 2009
- Poruke: 16329
- Gde živiš: Lublana
|
ante mpt ::+ ++Kaplar ::Kad nas može samo nešto nevidljivo da padne. Takva nam je oprema ujedno i stigle.
hahahhahahaahahahhahahah
tako i u nas. spominje se ko zna šta ne. ¨statistika ¨ govori da narod nikada bolje nije živio. Raste BDP. Nezaposlenost se smanjuje. A svaki dan puni autobusi mladih školovanih ljudi bježe glavom bez obzira.
Znači drži vodu dok izbori odu.
Kod nas UMAR (Urad za makroekonomske analize i razvoj) zovemo tvornicom laži. Za potrebe politike na vlasti upotrebljavaju spornu metodologiju za izračun BDP i gospodarsku rast.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Maj 2017 11:16
|
offline
- Pridružio: 13 Jan 2012
- Poruke: 2281
|
Jeste,imaš temu,dobar onaj helikopter koji je nacrtan!😀
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 31 Maj 2017 17:12
|
offline
- lukacbeli
- Počasni građanin
- Pridružio: 28 Dec 2016
- Poruke: 903
|
Sta god da je - evo i zvanicne vesti :
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 31 Maj 2017 18:00
|
offline
- Faki-Valjevo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 22 Mar 2014
- Poruke: 3539
- Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.
|
Jesu namenjeni za obuku ili mogu u jedinice?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 31 Maj 2017 18:10
|
offline
- Pridružio: 13 Jan 2012
- Poruke: 2281
|
Zezam se,kod omrženih neprijatelja se zna kada je isporuka a kada primopredaja! Za razliku od drugih!
|
|
|
|
|
|