|
Poslao: 22 Avg 2018 09:47
|
offline
- Pridružio: 04 Jan 2012
- Poruke: 1412
|
Bogoslov ::И она ће вероватно овлажити.
Dal ce izljubi i pilotima i mehanićarima
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 22 Avg 2018 09:48
|
offline
- zixo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Sep 2006
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Beograd
|
shmele ::zixo ::Одакле су стигли?
Наравно из батајничког хангара где су на њима одрађени радови који су трајали више од 10 месеци.Predato jedinici na koriscenje...Ako hoces vojnim terminom...
Јел? Нисам знао.
Ако си пратио медије углавном су јављали како ће председник дочекати МиГ-ове из Русије, стигли МиГ-ови из Русије....
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Avg 2018 09:59
|
offline
- _Petar

- Elitni građanin
- Pridružio: 25 Dec 2016
- Poruke: 2171
|
- 11Ovo se svidja korisnicima: Kos93, Voja1978, S-lash, amaterSRB, dule_pacov, voja64, pedja63, MB120mm, Ray1973, ssekir75, miodrag
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
S-lash ::Čestitke na avionima, ali ova presskonferenca je vrh smeha
Zamisli kako je nama, trudis se da ti bude smesno ali pored svega ne mozes.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 31 Avg 2018 07:56
|
offline
- Faki-Valjevo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 22 Mar 2014
- Poruke: 3539
- Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.
|
Sledećeg meseca još neke jedinice zadužuju scar,smb uniformu i najverovatnije novu balistiku!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 31 Avg 2018 15:52
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39638
|
Faki jesu to neke specijalne jedinice pošto čisto sumnjam da će obični pripadnik VS dobiti SCAR???
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 31 Avg 2018 18:41
|
offline
- Faki-Valjevo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 22 Mar 2014
- Poruke: 3539
- Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.
|
Ako su mene slagali i ja sam vas.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Sep 2018 07:51
|
offline
- MB120mm
- Legendarni građanin
- Pridružio: 18 Feb 2013
- Poruke: 6161
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Још једном Јевтовић.О *набавкама* и реформама...
|
|
|
|
|
|