Lockheed F-104G/S Starfighter

2

Lockheed F-104G/S Starfighter

offline
  • Pridružio: 21 Apr 2009
  • Poruke: 141

Ratnik ::Iskreno, avion ne moze biti ruzniji od ovoga...

Prijatelju, ovo je po meni jedan od najlepsih aviona, sve to zavisi od coveka do coveka Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Avg 2009
  • Poruke: 334
  • Gde živiš: Bečkerek

Turski

ako neko ima pakistanski neka postavi,da i neko zna dali su ga italijani koristili `99 u bombardovanju,jer ima po netu nekih informacije a cini mi se da nisu bas pouzdane

Dopuna: 12 Sep 2009 21:34

drustvo nasao sam pakistanca tako da ne morate stavljati



offline
  • Pridružio: 21 Apr 2009
  • Poruke: 141

damirZR ::Turski

ako neko ima pakistanski neka postavi,da i neko zna dali su ga italijani koristili `99 u bombardovanju,jer ima po netu nekih informacije a cini mi se da nisu bas pouzdane


Italijani su koristili 12 F-104 u agresiji 1999.

Dopuna: 12 Sep 2009 22:10

Sedalica F-104




Sema sistema za izbacivanje sedista



kokpit F-104


offline
  • Pridružio: 07 Avg 2009
  • Poruke: 128
  • Gde živiš: novi sad

ovo je definitivno najruzniji avion koi sam ikada video i naravno americki

offline
  • Bili smo vojnici
  • Pridružio: 19 Maj 2009
  • Poruke: 4979
  • Gde živiš: Beograd - Srbija; Novi Grad - Republika Srpska








Evo malo drugovi Pakistanci - ZDRAVO

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27360
  • Gde živiš: I ja se pitam...

ljubisa88


Sedalica F-104




Sema sistema za izbacivanje sedista



Ako je neko slučajno propustio u tekstu podatak - jedinstven je po tome što se katapultira naniže!

offline
  • Pridružio: 21 Apr 2009
  • Poruke: 141

evo malo slicica Mr. Green
Italijan



NASA



NAVY

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 3322
  • Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)

Malo jest pocudan,al meni se svida.Ko igla izgleda Very Happy

Bruxeles air museum.


offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Kakav tužan kraj.....

offline
  • Pridružio: 14 Nov 2009
  • Poruke: 1159
  • Gde živiš: Kragujevac

I kad je sa krilima , kao da ih nema .. slosilo mi se od ove teme Sad

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3616 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 5 sakrivenih i 3547 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: b_z_b, Betty25, bojcistv, boromir, brandža84, Brankojle, BrusLi, bukefal, celt, darionis, deks, Despot1, Djokislav, Djuza, doktor097, Dragacevac, dragisa dragisa, Džekson, france93, galijot, Giskard, HogarStrashni, IQ116, Jablan, Jeremiah, Kajzer Soze, KizJ, ladro, leopard83, LostInSpaceandTime, Lošmi, luka35, MarijaC84, Marko Marković, mean_machine, Mis uz pusku, Mićko, mmelezovic, mrkanidja, N.e.m.a.nj.a., nenad81, nnovakis, OgnjenMitric, ozzy, pavle_pzs, Pero, Posmatrac77OKB, proka89, raptorsi, RiV, robertino, ruma, Sarmat, Sharpshooter, skok, StankoVrankovic, uruk, vespa nikola, VJ, VNVK, vobo, Wehicle, YugoSlav, Zoran1959