Nasi vojni avioni negde iznad nas

10

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13010
  • Gde živiš: Srbija

Verujem da i sam zvuk ocarava.



offline
  • grbe 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Maj 2007
  • Poruke: 4375

Boba-No1 ::Juče pre podne su, posle mnooogo godina, 105 i 301 izvodoli simulaciju bliske borbe u vazduhu, mislim.....ostao sam bez reči!
Osjecas li se kao dijete u poslasticarnici? Very Happy



offline
  • Pridružio: 25 Jan 2007
  • Poruke: 1416
  • Gde živiš: Nova Pazova

Nego šta, skoro 10 godina to nisam video!

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

Juce je bogami sve grmelo od nasih aviona. Nisam stigao da vidim o kojoj ptici je rec.

Medjutim danas sam imao srece. Ugledao sam Mig 29 pre 20 min. Mogli bi malo cescem da uspore Mr. Green .

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2007
  • Poruke: 1416
  • Gde živiš: Nova Pazova

I juče i danas puno nebo Zagrljaj
, a malopre sam prvi put u životu video noćne skokove padobranaca i čuo kako se padobrani otvaraju Very Happy

offline
  • Pridružio: 27 Jul 2006
  • Poruke: 2074

Јел си приметио како Ан-26 светли као свемирски брод Ентерпрајз? Mr. Green

offline
  • Pridružio: 07 Sep 2007
  • Poruke: 238
  • Gde živiš: Cacak,srce majcice Srbije

Kako je u Kraljevu dobro,svaki cas imaju nalete avijacije koja samo leti niz Moravu,preleti preko Cacka su sporadicni u odnosu na Kraljevo...
Moram da se preselim...

offline
  • Pridružio: 27 Jul 2008
  • Poruke: 885
  • Gde živiš: Backa Palanka

Blago vama, iznad Palanke nista.Sad

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13010
  • Gde živiš: Srbija

Jeste, iznad Palanke nista. Crying or Very sad

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2007
  • Poruke: 1416
  • Gde živiš: Nova Pazova

machak ::Јел си приметио како Ан-26 светли као свемирски брод Ентерпрајз? Mr. Green

Da, da, pisao sam o tome, formacijska svetla. Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1427 korisnika na forumu :: 88 registrovanih, 6 sakrivenih i 1333 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Alexandar-1973, ArchaBasha, AudioTehnica, bakovaca, bankulen, Belac91, bobomicek, bojan_t, bolenbgd, borya90, brandža84, Bubimir, cifra, CikaKURE, Cirkon, comi_pfc, Daba75, dankisha, darionis, desmeki, dj.ape, djuradj, doktor097, dolinalima, doragan, dule10savic, dulleo, ElGenius, Feller, Gall, Glavonja049, gost321, Hans Gajger, iceburn, JK, JOntra, K-1A, karevski, Kenanjoz, Lance Guest, Lester Freamon, LostInSpaceandTime, luka35, Makarid, Mamadu, metallac777, Metanoja, MIKI63, Milovan Dinic, MilunovicM, mino bosanac, moldway, mrav pesadinac, niksa517, nuke92, OKT, Otto Grunf, pein, Pekman, peradetlić, Piani Jazzer, PlayerOne, Puch300GD, ruma, S-G, samo_srpski, Schmidt, Sirius, spikespiegel832, stegonosa, stokssone, styg, tanzanija, tecataki, tm, Underwood, vaci, vathra, VBoss, VJ, Vrač, vukdra, W123, wolverined4, wulfy, zeka013, Zjmc, Zoca