|
Poslao: 31 Maj 2013 15:00
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113831
|
Iračani dali pare,posao se nastavlja....
Citat:Russia has started fulfilling its recent arms exports contract with Iraq after receiving an advance payment from Baghdad, Russian Technologies (Rostech) CEO Sergei Chemezov said.
Citat:Under the deal, Moscow is to supply 30 Mil Mi-28NE night/all-weather capable attack helicopters, and 50 Pantsyr-S1 gun-missile short-range air defense systems.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 31 Maj 2013 18:27
|
offline
- mareCar
- Legendarni građanin
- Pridružio: 14 Jul 2008
- Poruke: 3380
|
Mislim da tu ima jos nesto, nisu samo te dve tacke vredne 4,2 milijarde! Neki dan sam citao nesto o Mi-35M za Irak...ko ce ga znati sta su sve jos narucili.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 31 Maj 2013 19:29
|
offline
- Pridružio: 07 Jun 2011
- Poruke: 780
- Gde živiš: Beograd
|
jedva cekam da ih vidim u pustinjskoj semi sa sve velikom irackom zastavom preko trupa,kao u doba Sadama
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Jun 2013 08:57
|
offline
- sremac983

- Legendarni građanin
- Neimar i savremeni farmer.
- Pridružio: 24 Nov 2010
- Poruke: 12167
- Gde živiš: U sremu voljenome...
|
Тверь - Мигалово, 25 мая 2013,
жути 46
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Jun 2013 10:55
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113831
|
Tri nova Mi-28 i jedan Mi-26 za Zapadni vojni okrug
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Jun 2013 07:37
|
offline
- zixo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Sep 2006
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Beograd
|
Званично је на Ле Буржеу потписан уговор за извоз Ми-28НЕ. Претпоставља се да је купац Ирак.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Jun 2013 09:40
|
offline
- Georgius
- Moderator foruma
- Pridružio: 06 Jul 2009
- Poruke: 5590
- Gde živiš: Novi Sad
|
Колико ће амери имати увида у Ми-28 кад стигне у ирачке јединице?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Jun 2013 14:31
|
offline
- ILGromovnik

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Jun 2007
- Poruke: 2605
- Gde živiš: South of Heaven
|
@ Georgius
Amerikanci su ipak ispred Rusa,u domenu jurisnih helikoptera (Ruski su u prednosti samo u oklopnoj zastiti i jacini motora,mada je ovo drugo degradirano tezinom helikoptera,zbog prve stavke ),tako da nema potrebe da spijuniraju....Neverujem da ce '28-ice imati neki napredni Ruski ometacki kontejner za PEB (pre ce imati neki francuski),koji bi bio vredan "spijuniranja"...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Jun 2013 15:31
|
offline
- Georgius
- Moderator foruma
- Pridružio: 06 Jul 2009
- Poruke: 5590
- Gde živiš: Novi Sad
|
Знам да заостају ал ипак је Ми-28 нешто најмодерније што Руси имају што се тиче јуришних хеликоптера, па могли би ако ништа друго да виде где је "најмекши" и још тако неке ствари, наоружање које носи...како се борити против дотичног итд...
|
|
|
|
|
|