Jermenija vs Azerbejdzan sukobi oko Nagorno-Karabaha

850

Jermenija vs Azerbejdzan sukobi oko Nagorno-Karabaha

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 5731

Ne pozivam i ne prizivam na ništa, ali za pretpostaviti je da će i ostale lokacije ovako obilaziti...a tamo se možda nađe neki koji je ostao ''u šumi''



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Snorks ::cifra ::
To су га Иранци усликали



Citat:Aliyev's wife taking a picture of him, meanwhile the Iranian military taking a picture of them both from the other side of the border.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



online
  • amstel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Maj 2012
  • Poruke: 2663
  • Gde živiš: Hiljadu milja od topolivnice

Трагедија Јермена не уклапа се у ударне теме западних медија. За већину земаља са запада то је само сукоб два несрећна племена са обода Европе, за које би та Европа волела да су мало дубље у Азији. На безбедној "друштвеној дистанци". Неки медији подсећају да су и Азери из Нагорног Карабаха деведесетих година морали да напусте домове. Ваљда желе да кажу да су Јермени, као некада Срби из Крајине, добили шта и заслужују. И да је зато у реду да не видимо како пале своје домове које напуштају, како ископавају своје мртве, како скидају звона са својих цркава. И да је у реду да нас не буде брига...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Rengo 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 10 Nov 2020
  • Poruke: 25

KiM 1999


NK 2020

online
  • S2M  Male
  • Legendarni građanin
  • No pasarán – Sie kommen nicht durch
  • Pridružio: 21 Nov 2009
  • Poruke: 6802

Pompeo u Istanbulu, Turci bijesni što se nije sastao ni sa jednim zvaničnikom Turske, a ujedno isti traži od Rusije da mu objasni ulogu Turske u ratu u NK.Čini mi se da sam negdje pročitao i da Makarona(Makron) isto to objašnjenje traži od Rusa.
Ovi ili su ludi ili se prave ludi.Ovo je smiješno.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • T-72 
  • Super građanin
  • Pridružio: 30 Avg 2014
  • Poruke: 1130

Јерменија је велике наде полагала у њиховог великог пријатеља Француску која прстом није мрднула да им помогне, нису свесни да је септичка јама звана Француска ту да оружјем брани само џихадлије у Босни, на Косову, Либији, Сирији а да јој хришћани нису нешто симпатични.

offline
  • Pridružio: 28 Avg 2017
  • Poruke: 3121
  • Gde živiš: Beograd

Napisano: 17 Nov 2020 15:44

Турски парламент одобрио је Ердоганов предлог за слање трупа у Азербејџан.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 17 Nov 2020 15:51

S2M ::Pompeo u Istanbulu, Turci bijesni što se nije sastao ni sa jednim zvaničnikom Turske, a ujedno isti traži od Rusije da mu objasni ulogu Turske u ratu u NK.Čini mi se da sam negdje pročitao i da Makarona(Makron) isto to objašnjenje traži od Rusa.
Ovi ili su ludi ili se prave ludi.Ovo je smiješno.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Иста та вест мало другачије конципирана

Ердоган није имао времена за састанак са Помпеом у Истанбулу

Председник Турске Реџеп Тајип Ердоган није нашао времена да се састане са државним секретаром САД Мајком Помпеом који је допутовао у посету његовој земљи, рекао је новинарима представник Стејт департмента.

Citat:„И државни секретар и турски званичници, укључујући министра иностраних послова (Мевлута) Чавушоглуа и председника Ердогана, желели су да до састанка дође. На крају ипак није, јер се распоред председника Ердогана променио и није могао да се уклопи у параметре које смо поставили у основу посете државног секретара“, рекао је дипломата на конференцији за штампу у Истанбулу.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Mrkva 
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 21 Jan 2018
  • Poruke: 817

Rengo ::KiM 1999



Slučajnost ili ne, najveći pogrom je bio upravo nakon odlaska ruskog kontingenta. Tako da, čak je i njihov boravak tamo bio kakav-takav jamac tamošnjem stanovništvu da može živjeti na svojoj zemlji.

offline
  • T-72 
  • Super građanin
  • Pridružio: 30 Avg 2014
  • Poruke: 1130

И онај манастир Дадиванк је изгледа део Арцаха, сасвим ок ће ово испасти на крају


offline
  • Pridružio: 07 Dec 2012
  • Poruke: 623
  • Gde živiš: Niš

^
Dezinformacija, to na mapi predstavlja zonu razmestaja ruskih mirovanjaka, i ne poklapa se sa onim sto je ostalo od teritorije Arcaha. U okviru gore prikazanih "granica" se vidi i agdamska oblast, koja treba uskoro da bude predata Azerbejdzanu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1067 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 11 sakrivenih i 985 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 04bokibole, amstel, Apok, Asteker, b_z_b, blatruc82, boxbole, bpvl, Bubimir, cenejac111, cifra, Clouseau, crnogorac, darionis, deks, Denaya, Dimitrise93, dinamik, djonsule, Dogma21, drale12, Duce, dukajov, dushan, dzada, Džekson, efektiva, foka106, Glavonja049, GT, Hans Gajger, HogarStrashni, ikan, IpMan, Ivan Germanovic, Jaxupa, Jecmendo, JOntra, Kajzer Soze, KizJ, konstruktor, Laluvr, lanishtefm, Mali Rambo, marewfc, mercedesamg, milenko crazy north, milutin134, mkukoleca, Moldovan, nebidrag, nixos, obsc, OKT, panzerwaffe, pein, Permaldar, repac, S2M, ss10, Vanderx, veljko82, vzd1389, yiyi, zlaya011, Zoran1959, Zorge, Zvonkozvonko, Šule, 79693